TeknoDiot.com
   
     

World War Z’nin Çıkış Tarihi Belli Oldu

World War Z'nin Çıkış Tarihi Belli Oldu Epic Games Store Oyun Haberleri PC Oyun Haberleri PlayStation Haberleri Xbox Haberleri

Saber Interactive’ın online odaklı yeni zombi oyunu World War Z için geri sayım devam ediyor.

World War Z resmi olarak PlayStation 4, Xbox One ve PC için 16 Nisan 2019’da raflarda yerini alacak. Oyun, her biri kendine özgü ekipman kitleri ve yetenekleri olan altı farklı sınıftan oluşan bir kooperatiftir. Saber Interactive kısa süre önce Sony’e de Days Gone’ın online modunu geliştirmek için teklif götürmüştü.

Fakat Sony, Days Gone’ın senaryo odaklı bir yapım olduğunu belirterek Saber Interactive’in bu teklifini geri çevirmişti. World War Z ile ilgili, son derece önemli iki haber geldi. İlk haber oyunun çıkış tarihi ile ilgili. Bu iki kuruluş, oyunun 16 Nisan’da piyasaya sürüleceğini açıkladı.

Ek olarak, World War Z’nin Scavenge Raid, Aşı Avı, Sürü Ölüm Maçı, Sürü Hakimiyeti ve Tepenin Kralı da dahil olmak üzere beş çok oyunculu modla başlayacağını biliyoruz. Bu, New York, Moskova ve Kudüs dahil dünyadaki zombileri düşürürken en fazla üç arkadaşınızla oynamanıza izin verecek.

Oyunu önceden ayarlarsanız, ARK-103 saldırı tüfeği, Keris V10 SMG ve 1911 Protector silahları için altın kaplamalar içeren “Lobo Weapon Pack” eklentisini alacaksınız. Ek olarak, “ölümsüzleri kıymak için mükemmel bir çift kanatlı kürek” olan Lobo yakın dövüş silahını elde edeceksiniz. World War Z’nin; Xbox One, PS4 ve PC için ön siparişle satın alınabiliyor. PC sürümü yalnızca Epic Games Store’da 139 TL fiyatla sahip olabilirsiniz.