Tiktok Takipçi Satın Al

World War 3’de SKYFRONT Operasyonu Başlıyor!

World War 3‘ye gelecek ve evimizde hissetirecek içerik güncellemesinde bu kez iki kıtayı birbirine bağlayan İstanbul’un kurtuluşu için savaşma zamanı! 25 Temmuz Salı günü oyuna eklenecek bu ücretsiz güncellemeyle birlikte yeni modda savaş, yeni haritaları fethet ve donanım yelpazeni yepyeni silah ve savaş destekleriyle genişlet!


WW3’nin hayal aleminizi zorlayacak yeni sezonu SKYFRONT’ta evimizde hissetmeye son 7 gün! Taktiksel Nişancı Oyunu WW3’nin sıradaki sezonluk büyük güncellemesinde bu kez savaş İstanbul’a uzanıyor. 25 Temmuz 2023 Perşembe günü gelecek olan bu ücretsiz güncelleme ile birlikte oyun severler World WAR 3’de yeni bir modda savaşmanın heyecanını yaşarken, yepyeni savaş donanım destekleri ve mağaza içi güncellemelerle yeni haritaların fethinin tadını çıkacaklar.

Geri sayım başlasın!

Bu sezonda, Türk Silahlı Kuvvetleri ve Arap Askeri Birlikleri sahnede ve biz bildiğimiz sularda, İstanbul boğazının kıyısındayız. SKYFRONT (GÖKCEPHE) Operasyonu’nda daha başka sürprizler de yolda!

World War 3, World War 3 Başlatıcısı’ndan veya Steam’den indirilerek Windows PC’de ücretsiz oynanabilir.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Uğur Aydemir

TeknoDiot'un Genel Yayın Yönetmeni, bilgisayar ve yazılım dillerine düşkün, grafik tasarımla uğraşan, aynı zamanda tam zamanlı olarak çalışan biri.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu