Tiktok Takipçi Satın Al

World of Warships Güncelleme Aldı!

Wargaming, tüm oyuncularına yeni yıla özel hediyeler veriyor. World of Warships’de yeni yıl, Noel Baba’nın Hediye Konteynerleri ile kutlanıyor.

Yeni yıl coşkusuyla birlikte tüm oyuncular kendi gemisini inşa edebilecek! Bununla birlikte 24 saat sürecek olan Save the Children bağış yayını, yeni yıl kutlamaları ile taçlanacak.


Wargaming ekibi, World of Warships’de yelken açan tüm oyuncularına yeni yıla özel hediyeler veriyor. Oyuncular yıl sonu keyfini sürerken artık kendi gemilerini inşa ederek yelken açabilecek. Yeni yıla özel oyunculara sağlanan bu özellik birçok yeniliği de beraberinde getiriyor.

World of Warships Güncelleme Aldı!

“Noel Baba’nın Hediye Konteynerleri” ile kişiye özel gemiler inşa edilebilecek!

Yıl sonu kutlamaları oyuna gelen yeni bir güncellemeyle başlıyor. Oyunculara verilecek “Noel Baba’nın Hediye Konteyneri” özel gemiler içeriyor. Aynı zamanda oyuncuların kendi gemilerini inşa etme yetkisini veren konteyner başka özel hediyeler de bünyesinde barındırıyor. 0.8.11 güncellemesiyle erken gelecek bu özellikler, yıl sonunun gelmesiyle yeni yıla hazırlanılmasını da daha keyifli bir hale getirecek.
Bu konteynerleri kazanmak için oyuncuların güncelleme geldikten sonra oyuna giriş yapması gerekiyor. Oyuncular, oyun içi aktiviteler, gemi inşaları ve Armory’deki direktiflerle konteynerlerin tadı çıkaracak. Her oyuncu dört tane “Noel Baba Hediye Konteyneri”ne sahip olabilecek. 0.8.11 güncellemesinin en büyük özelliği, oyuncuların kendi gemilerini tasarlayabilmeleri olacak! Aşama X Büyük Kruvazör, Puerto Rico Tersanesi’nde tamamlanmayı bekleyecek.
Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu