TeknoDiot
     
     
     

World of Warcraft Classic Hataları Düzeltilmeden Betaya Başladı!

World of Warcraft Classic Hataları Düzeltilmeden Betaya Başladı!

Tüm World of Warcraft aboneleri, oyunun genişleme paketlerinden önceki halinin bu özgün reenkarnasyonuna ücretsiz sahip olabilecek.

World of Warcraft hayranları, World of Warcraft Classic aracılığıyla Azeroth’un eski günlerini yeniden yad etme (ya da o günlere ilk kez tanık olma) fırsatı elde edecek.

Oyunun bu özgün reenkarnasyonu ile Blizzard Entertainment’ın dünyaca ünlü devasa çok oyunculu online rol yapma oyunun ilk dönemlerine, Onyxia’nın Duskwallow Marsh’taki ininden terör estirdiği, Stranglethorn Vale’e yalnız gitmeye sadece en cesur ya da en deneyimsizlerin cesaret edebildiği, Leeroy Jenkins’in Upper Blackrock Spire’daki gereksiz gözü pekliğiyle bir internet sansasyonuna dönüştüğü günlere gidecek.

World of Warcraft Classic Hataları Düzeltilmeden Betaya Başladı!

MMORPG türünün klasiği sayılan World of Warcraft oyunu için geliştiriciler yeni bir paketle oyunun içeriklerini genişletmek yerine klasik sunucuyla oyuncuların karşısına çıkmayı tercih etti. Vanilla adıyla bilinen içeriklerle oyunculara sunulan oyunda oyunun ilk versiyonunda bulunan pek çok hatanın düzeltilmediği de ortaya çıktı.

Blizzard tarafından oyunun hataları düzeltilmeden sürüldüğüne ilişkin olumsuz eleştirilere karşı bir açıklama da yapıldı. Açıklamada kimi oyuncular tarafından hata olduğu dile getirilen bazı durumların oyunun en saf halinin gerektirdiği bazı durumlar olduğuna dikkat çekildi. Ancak bunun dışında World of Warcraft Classic’in beta sürümünde 2004 yılındaki oyunun halinde kalan hatalar olduğu da iddia ediliyor.

Teknoloji, oyun, donanım, yapay zeka, bilim, otomobil ve yazılım sektörleriyle ilgili güncel tüm içeriklere teknoloji haberleri ve oyun haberleri kategorileri üzerinden yakından takip edebilmeniz mümkündür.


Star Wars: Battlefront 2 Çıkış Fragmanı Yayınlandı!

Buğra Noyan

101XP, Oyuncuları “Game of Thrones: Winter is Coming” Dünyasına Davet Ediyor

Buğra Noyan

Overwatch Turnuvasında 30.000 TL’lik Ödül (GIST 2018)

Buğra Noyan

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.