Wolfenstein Youngblood İçin Beklenen Yama - TeknoDiot.com

Wolfenstein Youngblood İçin Beklenen Yama

Abone Ol 

Wolfenstein: Youngblood’ın Yeni Yamaları, Topluluğun En Çok İstediği Düzeltmeleri Getiriyor.

takipçi satın al
takipçi satın al

Yalnızca dört hafta önce Jess ve Soph Blazkowicz, yıllardır devam eden Wolfenstein serisinin eşli oyuncu odaklı yepyeni oyunu Wolfenstein: Youngblood ile Nazi avı sahnesine çıktı.

MachineGames ve Arkane Studios Lyon yakın zamanda PC için 1.0.4 yamasını çıkarıp çevrimdışı modda oyunu durdurabilme özelliği ve başka düzeltmeler getirdi. 1.0.4 yaması dün Xbox One ve PlayStation 4 platformlarında da yayımlanacak ve önümüzdeki haftalarda 1.0.5 yamasıyla birleştirilmiş olarak Switch platformuna da gelecek.

Sonraki yama olan 1.0.5 yaması dün PC için çıktı ve oyuncuların istediği daha da fazla özelliği oyuna ekleyecek. Kulelere ve bölüm sonu canavarlarına kayıt noktası eklenmesi, klasik bir Wolfenstein deneyimi için düşmanların can çubuklarını gizleme seçeneği ve kız kardeş yapay zekâsının büyük düşmanlardan hasar alırken daha sık geri çekilmesine yönelik geliştirmeler gibi özellikler en önemli düzeltmeler olarak göze çarpıyor. 1.0.5 yamasıyla gelecek diğer bazı önemli özellikler şunlar:

Wolfenstein Youngblood İçin Beklenen Yama

  • Tüm bölüm sonu canavarı dövüşlerine zorluk ayarı
  • Düşmanların “mermi süngeri” olması hissini azaltmak için tasarlanmış bazı düzenlemeler
  • Oyuncular yeniden doğduklarında temel silahlar için mermi takviyesi
  • Daha zorlu bölgelerde özel silah mermisi miktarı artırılacak
  • %100 bitirmeyi daha başarılabilir kılmak için rehber laptoplarının kopyaları eklenecek
  • Bir bölgedeki düşmanların gerektiğinden erken yeniden doğmasına sebep olan hata giderilecek

1.0.5 yaması önümüzdeki hafta da Xbox One, PlayStation 4 platformlarında yayımlanacak. Nintendo Switch sürümünün yaması ise önümüzdeki haftalarda gelecek.

1.0.5 güncellemesinin yama notlarını buradan okuyabilir ve oyuncuların Wolfenstein: Youngblood’da ne gibi geliştirmeler görebileceklerini öğrenebilirsiniz. 

 

Göz atın:   Şimdiye Kadar Bilmeniz Gereken 32 Oyun Terimi

Peki siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorum atmayı unutmayın! Teknoloji ve oyun içeriğini okumak isterseniz teknodiot.com'a göz atın! Daha fazlası için TwitterInstagram, YouTube ve Facebook gibi sosyal medya hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.



Başa dön tuşu