TeknoDiot.com
   
     

Wolfenstein Youngblood Çıkış Fragmanı Yayınlandı!

Wolfenstein Youngblood Çıkış Fragmanı Yayınlandı! Oyun Haberleri PC Oyun Haberleri PlayStation Haberleri Teknoloji Haberleri Xbox Haberleri

BJ’in, damarlarında amansız Nazi avcısı kanı dolaşan ikiz kızları Jess ve Soph; Wolfenstein: Youngblood’ın çıkış fragmanında Paris’te efsanevi babalarını arıyor.

26 Temmuz Cuma günü PC, PlayStation, Xbox One ve Nintendo Switch için çıkacak olan Wolfenstein: Youngblood; oyunculara serinin en dinamik ve açık uçlu Nazi öldürme deneyimlerinden birini ve ilk defa eşli oyun imkânını sunuyor.

Oyuncular hâlâ Wolfenstein: Youngblood Deluxe Edition’ı ön siparişle satın alıp Cyborg Skin Paketi’ne kavuşabilirler. Deluxe Edition aynı zamanda oyunu satın almamış bir arkadaşınızı ücretsiz olarak oyununuza davet etmenizi sağlayan Buddy Pass’i de içeriyor. Buddy Pass’in nasıl işlediğiyle ilgili daha fazla bilgi için bu FAQ sayfasını okuyabilirsiniz.

Wolfenstein Youngblood Çıkış Fragmanı Yayınlandı! Oyun Haberleri PC Oyun Haberleri PlayStation Haberleri Teknoloji Haberleri Xbox Haberleri

Wolfenstein: Youngblood’ın tüm ön sipariş sürümleri, Wolfenstein: Youngblood Legacy Pack ile oyunculara bazı kozmetik bonuslar sunuyor. BJ’in Wolfenstein serisinde kuşandığı ikonik giysileri ve silahları içeren paketteki bazı kozmetik ürünler şunlar:

  • Wolfenstein II: The New Colossus’tan Jacket Power Suit
  • B.J.’in Amerikan Ordusu Power Suit’i
  • Wolfenstein: Old Blood Pipe
  • Wolfenstein: Old Blood Knife
  • Tüm menzilli silahlar için İkinci Dünya Savaşı Skin Seti

Wolfenstein Youngblood Çıkış Fragmanı