Tiktok Takipçi Satın Al

Windows’un Ünlü Yazılımlarını Lisanslı ve İndirimli Almak İster Misiniz?

Bu makalemizde Windows, MS Office, Antivirüs, Adobe ürünlerinin lisanslarını indirimli olarak alabileceğiniz bir konudan bahsedeceğiz. Detaylar makalemizin ilerleyen satırlarında.

Günler aylar yıllar geçtikçe internet alanında gelişen teknolojiye ayak uyduran hackerların, sistemlere en basit bulaşabildikleri yöntemlerinden birisi olan crackli veya sahte bilgisayar yazılımdan korunmamız gerekmektedir.


Artık günümüzde siber güvenlik konusunda ciddi problemler oluşmaya başladı. Veri çalıntılarından başlayıp sistem hacklenmelerine, data hırsızlıklarına kadar ilerleyen bir zarardan bahsetmekteyiz. Bu zararlardan kurtulmanın en başında lisanslı yazılımların kullanılması başlamaktadır. Fakat günümüzde lisanslı yazılımların ücretlerinin pahalı olduğunu biliyoruz. Bizde sizler için bu konuya çözüm bularak R10.net sitesi üzerinde aktif satış yapan bir üyenin satış konusundan bahsedeceğiz.

Windows'un Ünlü Yazılımlarını Lisanslı ve İndirimli Almak İster Misiniz?

Bu üyemiz şu listedeki ürünlerin lisans satışlarını yapmaktadır.

  • Windows 10
  • McAfee
  • Eset Nod32 OEM
  • İnternet Security Retial
  • Microsoft Office
  • Microsoft Visio
  • Microsoft Project
  • Adobe Creative Cloud Tüm Ürünleri
  • Windows Server

Üyenin satmış olduğu ürünler başlıca bu şekilde. Size makale sonunda verdiğimiz linkten satın alabilir üye ile iletişime geçebilirsiniz. Aklınızda büyük bir soru işaretlerinden birisi olacak “Neden Bu Kadar Ucuz?” bu soruya şu şekilde cevap verebiliriz.

Dijital ortamda satılan bu ürünler Türkiye’de yeni yaygınlaşan bir satış türü. Sadece mail ve sanal ortamdan paylaşım yapıldığı için kargo ücreti, telif ücreti, gümrük vergisi, özel tüketim vergisi, bandrol ücretleri olmadığı için fiyatlar bu sebeplerden dolayı ucuz. Son olarak ilgili r10 konusuna buradan ulaşabilirsiniz

Skype: live:metis.tr 

Windows'un Ünlü Yazılımlarını Lisanslı ve İndirimli Almak İster Misiniz?

Windows'un Ünlü Yazılımlarını Lisanslı ve İndirimli Almak İster Misiniz? Windows'un Ünlü Yazılımlarını Lisanslı ve İndirimli Almak İster Misiniz?

Windows'un Ünlü Yazılımlarını Lisanslı ve İndirimli Almak İster Misiniz? Windows'un Ünlü Yazılımlarını Lisanslı ve İndirimli Almak İster Misiniz? Windows'un Ünlü Yazılımlarını Lisanslı ve İndirimli Almak İster Misiniz?

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir Yorum

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu