Windows 7'nin Son Güncellemesinden Siyah Duvar Kağıdı Hatası Düzeltilecek - TeknoDiot.com

Windows 7’nin Son Güncellemesinden Siyah Duvar Kağıdı Hatası Düzeltilecek

Abone Ol 

Windows 7 bu ayın başlarında kullanım ömrünün sonuna gelmiş olabilir, ancak Microsoft son güncelleme olması gereken bir hatayı düzeltmek için destek sonrası düzeltme eki hazırlıyor.

Windows 7 bu ayın başlarında kullanım ömrünün sonuna gelmiş olabilir, ancak Microsoft son güncelleme olması gereken bir hatayı düzeltmek için ölüm sonrası düzeltme eki hazırlıyor.

 KB4534310 güncelleştirmesini 14 Ocak yamasına yükledikten sonra, birçok kullanıcı duvar kağıdının siyah olduğundan şikayet etti. Bu bir hata ve Microsoft Windows 7’nin desteklenmemesine rağmen bunun için bir düzeltme hazırlıyor.

Güncellemenin destek sayfası, “Bir çözüm üzerinde çalışıyoruz ve Windows 7 ve Windows Server 2008 R2 SP1 çalıştıran tüm müşterilere sunulacak bir sürümde bir güncelleme sağlayacağız” diyor. İlk başta, Microsoft, Verge’nin belirttiği gibi Genişletilmiş Güvenlik Güncelleştirmeleri için ödeme yapan kuruluşlar için bir düzeltme sözü verdi.

pubg mobile uc satın al
pubg mobile uc satın al

Windows 7'nin Son Güncellemesinden Siyah Duvar Kağıdı Hatası Düzeltilecek

Göz atın:   Audi RS 3'ten Rekor

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.Başa dön tuşu