«
Windows 10 Güncellemesini İndirenlere Kötü Haber Windows Haberleri

Microsoft’un yeni yayınladığı Windows 10 güncellemesi sorunlarıda beraberinde getirdi.

Güncellemenin temel amacı daha iyi cihaz ortaya koymak veya hata düzeltmeleri olur ancak bu yeni Windows 10 güncellemesinin yüklenmesiyle bilgisayarların yavaşlamaya başlaması ve hatta siyah ekranla yüz yüze gelinmesi.

Windows 10 güncellemeleri son zamanlarda bilgisayar kullanıcılarının iyice moralini bozuyor. Son gelen güncelleme ile birlikte pek çok forumda ve Microsoft’un web sitesinde şikayetler arttı. Ayrıca bazı bilgilere göre yeni gelen güncellemeyle birlikte bazı oyunların sorun çıkarmaya başladığı tespit edildi.

Windows 10 Güncellemesini İndirenlere Kötü Haber Windows Haberleri

Güncelleme oyunları vurdu!

1 Mart tarihinde yayınlanan KB4482887 (OS Build 17763.348) güncellemesi oyunlarda kullanıcıların sistemlerini kilitlediğini, USB bellek taktıklarında farenin işlevini kaybettiğini ve grafik performanslarında sorunlar oluşturduğu dikkat çekiyor.

Reddit’te ortaya çıkan konu başlıkları, sorunların Destiny 2’de yoğunlaştığını gösteriyor, ancak başka oyunların da adı geçiyor. 1 Mart tarihinde gönderilen Windows güncellemesini bilgisayarınıza yüklediyseniz ve PUBG – APEX Legends oyunlarından bir tanesini oynuyorsanız, FPS sorunu yaşıyor olabilirsiniz.


Bir Cevap Yaz

Buğra Noyan Hakkında

Buğra Noyan

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu olan, akıllı telefonlara düşkün, Android gurusu ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta. mobil fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir Cevap Yaz

E-Posta adresiniz paylaşılmayacaktır. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlenmiştir *

Yorumlar

  1. Avatar
    Salman

    Bizdede bilgisayar kapaniyor guncellemeden sonra oldu.bende cozum olarak windows 7ye gecmeye karar verdim en azindan pc kapanmaz yani windows krali 7ye gecerek.