Tiktok Takipçi Satın Al

Microsoft, Windows 10’a Android Kullanıcılarını Sevindirecek Özellik Ekliyor

Microsoft, Windows 10 işletim sistemi için Android telefonunuzun işlevselliğini sürekli olarak genişletiyor ve bu da onu daha da kullanışlı hale getiriyor.

Uygulama bilgisayar ve Android arasında bir “köprü” oluşturur, doğrudan bilgisayardan akıllı telefon üzerinde bir dizi eylem yürütmek için izin verir. Şu anda, Telefonunuz metin mesajlarını yanıtlamanıza, galeriyi görüntülemenize, akıllı telefon ekranını “yansıtmanıza” ve ayrıca arama yapmanıza olanak tanır.


Microsoft, Windows 10'a Android Kullanıcılarını Sevindirecek Özellik Ekliyor

Artık Microsoft’un Android ve Windows’u daha fazla arkadaş haline getirecek bir sonraki büyük adım üzerinde çalıştığı biliniyor. En son Microsoft Telefonunuz derlemesi yeni Content Transfer özelliğine çok sayıda başvuru içerir.Kodun SharedContentPhotos, ContentTransferCopyPaste ve ContentTransferDragDrop bağlantıları vardır.

Uygulama ayarlarında İçerik Aktarımı’nı etkinleştirdikten sonra Cihazlar arası kopyalama ve yapıştırma öğesi görünür. Böylece, yakında kullanıcıların Telefonunuzu kullanarak Android ve Windows 10 arasında dosyaları ve diğer içerikleri kolayca kopyalayıp yapıştırabileceği varsayılabilir.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu