Wİ-Fİ Şifresi Öğrenme – Wi-Fi Şifresi Nasıl Öğrenilir?

Kablosuz internet sağlayıcıları sayesinde bulunduğunuz ortamın her yerine interneti rahatlıkla taşıyabiliyoruz. İnternet sayesinde dünyayı elimize alabiliyoruz.

Kimi zaman maddi yetersizlikten dolayı internet ihtiyacımızı karşılayamıyor kimi zaman ise sahip olduğumuz internet ağının şifresini unutarak internete erişim konusunda bazı problemler yaşayabiliyoruz.

Bulunduğunuz ortamın Wİ-Fİ şifresini unutmuş veya hiç bilmiyor olabilirsiniz. Bu aşamada Wİ-Fİ Şifresi öğrenme Wİ-Fİ- Wİ-Fİ şifresi nasıl öğrenilir konularını çözümleyeceğiz.

Kendi Bağlı Olduğunuz İnternet Sağlayıcınızın Şifresini Öğrenme

  1. Bilgisayarınızdan bağlı olduğunuz Wİ-Fİ ağını öğrenmek için ilk aşamada bilgisayar ekranınızın sağ alt köşesinde bulunan internet şebeke simgesine tıklayın.
  2. Burada açılan küçük pencerenin en altında Ağ ve Paylaşım merkezi yazan yere tıklayın.
  3. Önünüze gelen pencerede, yaklaşık olarak ekranın orta kısmında bulunan, Kablosuz İnternet Bağlantısı yazan yere tıklayın.
  4. Açılan küçük platformda Kablosuz Özellikler yazan butona tıklayın.
  5. Önünüze gelen sekmede güvenlik yazan yere tıklayın. Burada parolanız yıldız karakterler şeklinde görünüyor olabilir. Bunun için karakterleri göster kutucuğını işaretlerseniz şifreniz görünür hale gelecektir.

Wİ-Fİ Şifresi Öğrenme - Wi-Fi Şifresi Nasıl Öğrenilir? İnternet Haberleri Modem ve Ağ Teknolojileri Rehber Teknoloji Haberleri

Yabancı Bir İnternet Sağlayıcının Şifresini Öğrenme

Burada amaç başkasına ait olan Wİ-Fİ kablosuz internet şifresini öğrenmektir. Wİ-Fİ şifresi öğrenme için bazı şifre kırıcı uygulamalar kullanmak zorundasınız. Bu uygulamalar bilgisayarlar veya telefonlar için geliştirilmiş uygulamalardır.

Genel olarak Wİ-Fİ şifre kırıcı uygulamaların, olabilecek, her kombinasyonu yazarak şifreyi bulmaya çalışır. Gelişmiş modem firmaları bunlara karşı yeni yazılımlar geliştirerek şifre kırmanın önüne geçebilirken bazı modem firmaları şifre kırma problemi için kendilerini geliştirememekteler.

Wİ-Fİ Şifre Kırma Android Uygulamaları

  • Wifi şifre gösterici
  • WiFi Warden
  • Wifi Şifre Master
  • WiFi Şifre Router Anahtar

Wİ-Fİ Şifre Kırma Bilgisayar Programları

  • WİFİ Password Decryptor

Etiketler

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu olan, akıllı telefonlara düşkün, Android gurusu ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta. mobil fotoğrafçılığa da meraklı.

İlgili Makaleler

Bir Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı
Kapalı