Tiktok Takipçi Satın Al

WhatsApp’ta Duvar Kağıtları Bölümüne Pek Çok Değişiklik Geliyor

WhatsApp kullanıcıları yakında farklı sohbetler için farklı duvar kağıtları ayarlayabilecek

Mesajlaşma uygulamasının, kullanıcıların duvar kağıtlarını tercihlerine göre ayarlamalarına olanak tanıyan özelleştirme araçlarıyla geldiği söyleniyor.

WhatsApp’ın duvar kağıdı bölümünde pek çok değişiklik yapmayı planladığı bildiriliyor. WhatsApp, kullanıcıların farklı sohbetler için farklı duvar kağıtları ayarlamasına olanak tanıyan yeni bir özellik üzerinde çalışıyor.


Özellik hala geliştirme aşamasındadır ve yalnızca beta kullanıcıları tarafından erişilebilir. WhatsApp’ın duvar kağıdı bölümünde pek çok değişiklik yapmayı planladığı bildiriliyor. Mesajlaşma uygulamasının, kullanıcıların duvar kağıtlarını tercihlerine göre ayarlamalarına olanak tanıyan özelleştirme araçlarıyla birlikte geldiği söyleniyor.

En son rapora göre, WhatsApp, kullanıcıların farklı sohbetler için farklı duvar kağıtları ayarlamasına olanak tanıyan yeni bir özellik üzerinde çalışıyor. Özellik hala geliştirme aşamasındadır ve yalnızca beta kullanıcıları tarafından erişilebilir.

Wabetainfo’ya göre WhatsApp, kullanıcıların Android için mevcut olan 2.20.200.11 beta güncellemesinde farklı duvar kağıtları ayarlamasına izin verecek yeni özelliği kullanıma sundu. WhatsApp özellik izleyicisi, daha geniş kitlelere sunulduğunda özelliğin nasıl görüneceğinin ekran görüntüsünü de paylaştı. Rapor, kullanıcıların duvar kağıdı ayarları menüsünde duvar kağıtlarını ayarlama seçeneğine sahip olacağını belirtir.

Farklı Sohbette Farklı Duvar Kağıtları

WhatsApp'ta Duvar Kağıtları Bölümüne Pek Çok Değişiklik Geliyor

Bu nedenle, bir kullanıcı yeni bir duvar kağıdı ayarladığında, WhatsApp, kullanıcının mevcut sohbet veya tüm sohbetler için duvar kağıdını ayarlamak isteyip istemediğini soracaktır. Aynı deseni izleyen bir kullanıcı, farklı kullanıcılar için farklı duvar kağıtlarına sahip olabilir. Bir kullanıcı tüm sohbetler için duvar kağıdını seçerse, duvar kağıdı tüm sohbet pencerelerine uygulanacaktır, ancak kullanıcı yalnızca bu sohbet seçeneğini seçerse, duvar kağıdı yalnızca ilgili mevcut sohbete uygulanacaktır.

Wabetainfo, özelliğin geliştirilme aşamasında olduğunu ve yalnızca gelecekte kullanılabileceğini bildirdi. Ancak, bir beta kullanıcısıysanız, Android cihazınızda WhatsApp’ınızı güncelleyebilir, yaklaşan özelliğe bir göz atabilirsiniz. Bunun dışında WhatsApp, kullanıcıların standart bir düz duvar kağıdına karalamalar eklemesine ve duvar kağıdının opaklığını azaltmasına da izin verecek.

Duvar kağıdınızın belirgin mi yoksa ince mi olmasını istediğinizi seçebilirsiniz. Bununla birlikte, duvar kağıdında herhangi bir değişiklik yapmak istemiyorsanız, düz duvar kağıdının kalmasına da izin verebilirsiniz. Tüm bu özellikler geliştirilme aşamasındadır ve WhatsApp, izleyicilere sunulup sunulmayacağı konusunda herhangi bir açıklama yapmadı.

WhatsApp ayrıca tatil modu, otomatik arşiv sohbetleri gibi birkaç başka özellik üzerinde de çalışıyor. WhatsApp’ın bir yılı aşkın süredir üzerinde çalıştığı Tatil modu özelliği, kullanıcıların arşivlenmiş sohbetlerden gelen bildirimleri sessize almasına izin verecek.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu