Tiktok Takipçi Satın Al

WhatsApp’ı Kilitleyen Mesaj

Dünyanın en çok kullanılan popüler mesajlaşma uygulaması WhatsApp bir şok daha yaşıyor. Geçtiğimiz aylarda iOS cihazlarda ortaya çıkan ve WhatsApp’ı kilitleyen hata şimdi de Android işletim sitemine sahip telefonlara geldi.

iOS cihazlarda WhatsApp’ın çökmesine yol açan kelime hatası ile bir çok iOS kullanıcısı Apple Store’lara akın etmişti çöküntüden dolayı. WhatsApp’tan yollanan bir mesaj ile uygulama çökebiliyor hatta akıllı telefon kullanılamaz hale gelebiliyordu. Bu durum şuanda tekrar gündemde.

[ilgiliicerik icerik_id=”12057″]

WhatsApp’ı Kilitleyen Mesaj

Telefon tamamen açılamaz hale geldiği için üzerinde epey uğraşmak ve kurtarmak gerekiyordu. Bazı iPhone kullanıcıları kendileri bu durumu halledememişti ve Apple Store’da halledilmişti. Alıntı bölümü oluşturup (<�…>) bu işaretlerin arasına “Çok ilginç” ve “O kadar komik ki ağlıyorum” emojilerini yerleştirdikten sonra siyah noktaya dokunulursa neler olacağını açıklayan bir mesaj ile gönderiyorsunuz.

[ilgiliicerik icerik_id=”16821″]

Eğer karşınızdaki kişi siyah noktaya dokunursa WhatsApp uygulamasının ve hatta telefonun da kilitlenmesine yol açıyor. Siyah noktaya dokunulmazsa WhatsApp’ta herhargi bir problem olmuyor. Problem bu şekilde oluşuyor. Bazı kullanıcılar arkadaşlarına veya tanıdıklarına bu tür mesajı şaka amaçlı yollasa da ciddi sorunlar oluşturabiliyor. iOS’ta olduğu gibi Android telefonların da kilitlenmesine yol açıyor.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu