Tiktok Takipçi Satın Al

WhatsApp Kullanıcıları Aman Dikkat!

Artık dijital dünyada daha da dikkatli olmamız gerekmekte. WhatsApp kullanıcıları bu haberimize dikkatlice bakmasını öneririz.


WhatsApp’ın ‘Gold’ versiyonuna geçerek uygulamayı daha avantajlı kullanabileceğiniz yönünde kullanıcıyı kandıracak mesajlar tekrardan yayılmaya başladı. Bu durumda her duruma dikkat etmenizde fayda var.  Bundan tam 3 yıl önce ortaya çıkan “WhatsApp Gold” isimli sahte uygulama kullanıcının bilgilerini çalmaktaydı, 3 yılın ardından epey zaman ortalarda gözükmeyen ‘WhatsApp Gold” uygulaması bu sıralar tuzağına yeni kullanıcılar düşürmek için çalışmalara başlamış durumda.

WhatsApp Kullanıcıları Aman Dikkat!


WhatsApp Gold‘ için gelen mesajlar yeniden ortaya çıktı. Messenger, Skype gibi uygulamaların ‘daha avantajlı ve ücretsiz’ versiyonları olduğu iddia edilen sahte uygulamalarla kullanıcıların bilgilerini çalan dolandırıcılar tekrardan kullanıcıların başına musallat olmuş durumda.

Kullanıcının telefonundaki tüm kişilere rehberden ulaşabiliyor ve online alışveriş gibi kredi kartı bilgilerinizi, fotoğraf galerinizi ve diğer tüm kişisel bilgilerinizi ele geçiren dolandırıcılar, bu sayede ciddi bir mağduriyete sebep oluyorlar. Normal WhatsApp dışından her hangi bir 3. parti uygulamayı kurmanızı önermeyiz ayrıca Play Store dışından her hangi bir yerden bu tür aldatıcı uygulamalardan kaçının.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu