WhatsApp Duruma Gizlice Bakanları Görme

Bu makalemizde sizlere whatsapp duruma gizlice bakanları görme işlemini nasıl yapabileceğinizi detaylı olarak anlatıyoruz. Detaylar makalemizde…

WhatsApp diğer sosyal medya uygulamaları gibi sürekli yeni güncellemeler getirmektedir. Bu güncellemelerden gelen özelliklerden bir tanesi de durumdur. Story olarak da bilinen durumda kişiler rehberlerindeki kişilerin ne paylaştığına durum kısmından bakabilir. Fakat birçok kişiye göre paylaştıkları durumu gizlice bakan birçok kişi mevcut fakat bunu nasıl anlayacaklarını bilmiyorlar.

Bunun için de whatsapp duruma gizlice bakanları görme gibi aramalar yaparak bu durumun önüne geçmek istiyorlar. Bunu yaptığını iddia eden birçok yer görmeniz mümkün olacaktır. Fakat kesinlikle bu tür şeylere güvenmemek gerekir. Çünkü yapacağınız bir yanlış hamle maalesef birçok verinizin yabancı kişilerin eline geçmesine yol açar. Bu sebeple bu tür kişi ve sitelere güvenmemek gerekir.

WhatsApp Duruma Gizlice Bakanları Görme

Whatsapp Duruma Gizlice Bakılabilir mi?

Bir diğer konu da Whatsapp durumunun gizlice bakılıp bakılmayacağıdır. Evet Whatsapp durumuna kişiler gizlice bakabilir ve bunun yöntemi de oldukça basittir. Eğer duruma bakan kişinin eğer okundu bilgisi kapalıysa kimin Whatsapp durumuna bakarsa baksın bakan kişiler arasında gözükmesi mümkün olmayacaktır. Bu sebeple sizin de durumlarınıza bu tarz kişiler bakıyorsa anlamanız mümkün olmayacaktır.

Fakat bazı kişiler Whatsapp durumuna gizlice bakmak için önce okundu bilgisini kapalı yapıp sonrasında duruma bakarlar. Duruma baktıktan sonra da okundu bilgisini geri açarlar. İşte bu durumda Whatsapp durumuna tekrar bakmasa bile bu kişi duruma bakan kişiler arasında gözükecektir. Bunun dışında da başka bir yöntem yoktur.

Abone Ol 

Uğur Aydemir

TeknoDiot'un Genel Yayın Yönetmeni, bilgisayar ve yazılım dillerine düşkün, grafik tasarımla uğraşan, aynı zamanda tam zamanlı olarak çalışan biri.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Oyuncu Ekipman Çekilişi
10 KİŞİYE OYUNCU EKİPMANI HEDİYE EDİYORUZ!
10 KİŞİYE OYUNCU EKİPMANI HEDİYE!
ÇEKİLİŞE KATIL!