WhatsApp 10 Yaşında! - TeknoDiot.com

WhatsApp 10 Yaşında! İşte WhatsApp’ın Gelişimi

Abone Ol 

Akıllı telefonların vazgeçilmez popüler mesajlaşma ve iletişim uygulaması WhatsApp günümüzde kişisel konuşmalardan, gruplara, şirket içi görüşmelere olanak sağlıyor. WhatsApp 10 yaşını kutluyor!

takipçi satın al
takipçi satın al

Her ay 1,5 milyardan fazla kişinin aktif olarak kullandığı WhatsApp 10 yaşına girdi! 2009 yılının başlarında iPhone ve Android telefonlar için kullanıma sunulan mesajlaşma uygulaması, aynı yılın Aralık ayında fotoğraf ve video paylaşma özelliğine kavuştu. Haziran 2010’da ise konum paylaşımı özelliği duyuruldu.

2011 yılında ise WhatsApp grup sohbeti özelliğine kavuştu. 2014 yılında ise Facebook’un satın alması ile yeni bir dönem başladı. 2016’nın Nisan ayında uçtan uca şifreleme ile güvenlik konusunda önemli bir adım atan WhatsApp, 2016 Kasım ayında video görüşmesi özelliğine kavuştu.

2017 sonlarına doğruda sesli görüşme uygulamaya eklendi. En son geçen yıl ise grup araması ve çıkartmalar kullanıcılara sunuldu. WhastApp 10 yıldır hayatımızda ve gelişen bir mobil uygulama olarak yoluna sağlam adımlarla devam ediyor.

 

Göz atın:   Facebook, WhatsApp İçin Soruşturma Açıyor!

Peki siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorum atmayı unutmayın! Teknoloji ve oyun içeriğini okumak isterseniz teknodiot.com'a göz atın! Daha fazlası için TwitterInstagram, YouTube ve Facebook gibi sosyal medya hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.Başa dön tuşu
teknodiot youtube
Oyuncu Ekipman İnceleme Videolarını Kaçırmayın!
Oyuncu Ekipman İnceleme
Videoları!
ABONE OL