Tiktok Takipçi Satın Al

Western Digital Yeni NVMe SSD Modelini Duyurdu

Western Digital WD Blue SN550 NVMe SSD modeli duyuruldu.

Western Digital WD Blue SN550 NVMe SSD ile SATA SSD’lerin dört katına kadar hız sağlayabiliyor. Ödüllü WD Blue portföyünün en yeni üyesi ve performans odaklı başka bir NVMe SSD olan yeni sürücü, içerik oluşturucuları ve PC kullanıcıları için daha hızlı önyükleme ve daha akıllı çalışmalarına olanak tanımak için tasarlandı.

Videoların En Yüksek Çözünürlüğünü Güçlendirmek İçin Oluşturuldu


Günümüzün içerik üreticileri, sürekli artan oranlarda veri depolamayı kullanmaktadır. 4K / 8K video, büyük belge dosyaları veya yoğun kullanılan uygulamalar ile çalışırken, bu dijital ortamlar NVMe arabiriminin sağlayabileceği güvenilir performans, dayanıklılık, hız ve kapasite gerektirir.

Western Digital Yeni NVMe SSD Modelini Duyurdu

Forward Insights’a göre, NVMe’nin 2021 yılına kadar PC segmentinde taşınan depolamanın yüzde 75’inden fazlasını oluşturduğu tahmin ediliyor. Western Digital’in NVMe ürün portföyünün kanıtlanmış güvenilirliğinden yararlanarak, WD Blue SN550 NVMe SSD, bu dört çekirdeği ele almak için inşa edildi.

Başkan ve genel müdür yardımcısı Eric Spanneut, “Bir NVMe ilk yaklaşımı benimsemek, sistem performansını inanılmaz derecede hızlandırabilir. Bu, veri beklemede daha az zaman harcar, böylece yaratıcılar hem çıktı hem de potansiyel geliri artırmak için daha sıkı değil, daha akıllıca çalışabilirler” dedi.

Western Digital Yeni NVMe SSD Modelini Duyurdu

Çalışmak, yaratmak, gündelik oyunlar oynamak veya büyük miktarda veri işlemek olsun, WD Blue SN550 NVMe SSD, Western Digital’in en hızlı SATA sürücülerinin dört katından daha hızlı bir hızda sunabilir. Artırılmış dahili hızlarla, bu, zorlu iş yükleriyle başa çıkmak için hızlı ve duyarlı bir sistem isteyen çoklu görevliler ve kaynak ağırlıklı uygulama kullanıcıları için daha iyi bir genel bilgisayar deneyimi sağlar. Ek olarak, yükseltilmiş bir termal tasarım, yoğun kullanım sırasında ultra duyarlı PC performansı ve sürekli performans sağlar.

Uygun bir M.2 2280 form faktörü olarak 250GB ile 1TB arasındaki kapasitelerde mevcuttur. SATA SSD’lerimizin 4 kattan fazla okuma hızı 2,400 MB / s5 yıl sınırlı garantidedir WD Blue SN550 NVMe şu anda sadece ABD ‘de satışa çıkacak olan SSD modeli ilerleyen dönemlerde de diğer ülkelerde raflarda yer alması bekleniyor.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu