Tiktok Takipçi Satın Al

Web Tasarımın Önemi

Gelişen dünya düzeninde işletmelerin internet sitesine sahip olması kurumsal kimlik kazanmaları açısından büyük bir öneme sahiptir. Bu sayede müşterilerine sundukları hizmetleri, çalışma alanlarını ve işletmenin profesyonelliğini müşterilerine gösterir. Profesyonel web tasarım ile sitenin ziyaretçileri sayfada aradığı bütün bilgileri kolayca bulur.

WhiteSEO Bilişim 19 yıllık bilgi ve tecrübesi ile yüzlerce kurum ve işletmeye kurumsal web tasarım hizmeti sundu. Bu işletmeler internet sitesine sahip olarak sayısız yeni müşteriler kazandı. Ayrıca sadece ülkemizde sınırlı kalmayarak uluslararası alanda kendilerine yer buldular. Kullanıcı odaklı web tasarım hizmeti alarak sektördeki rakiplerinden ayrışarak işletmelerinin büyümesine olanak sağladılar.

Profesyonel Web Tasarım Hizmeti


İyi bir web sitesi yapımı için profesyonel bir web tasarım firması arayabilirsiniz. Bu konuda size en doğru çözümleri ve hizmeti sunacak firma WhiteSEO’dur. İşletmenin web tasarımcı ekibi yılların vermiş olduğu deneyim ile sizlere en uygun Wordpress altyapısını kullanarak bir tasarım hizmeti sunar. Ayrıca bu yazılımın gerekli eklentilerinin kurulması, CSS ve HTML gibi kodların estetik bir görünüm sağlaması için gerekli tüm ayarlamaları yaparlar.

Türkiye’nin en iyi web developerlarını kadrosunda bulunduran işletme sizler için tasarım hizmeti ile sınırlı kalmıyor. Ayrıca sayfanızda firmanız için gerekli tanıtım yazıları, grafik tasarımları, görseller ve iletişim butonlarının yerleştirilmesi gibi ince detayları da sağlıyor. Bu sayede web siteniz sadece kurumsal kimlik kazanmanıza yardımcı olmakla sınırlı kalmayıp, profesyonel bir görünüm elde etmenize de olanak tanıyor.

En İyi Web Tasarım Firması

WhiteSEO Bilişim’in diğer web tasarım firmalarından en büyük farklı kolay ulaşılabilir olmasıdır. Hizmet almanız halinde size özel bir müşteri temsilcisi tayin edilir. Bu müşteri temsilcisi ile her türlü konuda, istediğiniz zaman iletişim kurmanız hedeflenir. Ayrıca 1 yıllık ücretsiz teknik desteği web tasarım hizmetinin yanında hediye eden firma, yaptığı işler için bir garanti sunar.

İşletme internet sitesi tasarım desteğinin yanı sıra sizlere SEO uyumlu bir web sitesi yapımı da sunuyor. Bu sayede işletmenize dilediğiniz zaman SEO çalışması yaptırarak Google, Yandex ve Bing  gibi tüm arama motorlarında üst sıralarda görünüm elde edebilirsiniz. Hem ülkemizde hem de diğer ülkelerde yeni kullanıcılar sitenizi ziyaret ederek sizlerle iletişime geçebilir ve müşteri portföyünüzü genişletebilirsiniz.

Web Tasarımın Önemi

Web Tasarımında Bulunması Gerekenler

Bir web tasarımın en önemli özelliği kullanıcı odaklı olmasıdır. Bunun yanında internet sitesinin sağlığı ve hızı da oldukça önemlidir. Sadece bunlarla sınırlı kalmayacak pek çok ince detaylara da sahip olması gerekir. Web tasarımın önemli huşularını açacak olursak bunlar;

Bilgilendirici ve Kapsamlı Bilgi İçeriği

Web sitenizin içeriği, ziyaretçilerinize değer katmalıdır. Bu nedenle, web sitenizin içeriklerinde işletmeniz ile ilgili yeni ürünler ve sektör trendleri hakkında kapsamlı ve bilgilendirici makaleler yayınlamak önemlidir.

Mobil Uyumluluk

Özelikle günümüzde neredeyse herkes bir internet sitesine mobil cihazlar üzerinden giriş yaparlar. Bu nedenle sizin internet siteniz mobil uyumlu olarak tasarlanması gerekir. Hem mobil hem de masaüstü uyumlu web siteniz sayesinde daha responsive görünüm sağlarsınız.

İnovatif Web Tasarımları ile Müşteri Dikkatini Çekmek

Web tasarımınız sunduğunuz hizmetleri ve işletmenizin profesyonelliğini yansıtır. İşte bu sebeple, firmanız için web tasarımı, özgün ve kullanıcı dostu olmalıdır. Kullanıcı deneyimini (UX) göz önünde bulunduran bir web tasarımı, potansiyel müşterileri sitenize çeker ve onları daha uzun süre sitenize aradıklarını bulmasını kolaylaştır.

Sosyal Medya Entegrasyonu

Sosyal medya entegrasyonu, müşterilerinizle etkileşim kurmanızı sağlar. Web sitenize sosyal medya bağlantıları eklemek, müşterilerinizin sizinle kolayca iletişim kurmasını sağlar ve marka sadakatini artırır.

SEO Uyumlu Web Tasarımı

İnternet sitenizin tasarımının SEO uyumlu olması ilerleyen zamanlarda yada şu an için arama motorlarında üst sıralarda görünmesi için oldukça önemlidir. Bunun için ayrıca SEO çalışması gerekir. Ancak en başta SEO için uyumlu tasarlanarak ilerleyen zamanlarda düşünülmelidir.

Ekonomik Web Tasarım Fiyatları

İşletmenize uygun bir web tasarım hizmeti alırken bunun ücreti de önemlidir. Bütçe dostu fiyat politikası uygulayan WhiteSEO ayrıca 12’ye varan taksit avantajını da sahiptir. İşletmeniz için en uygun fiyatla en iyi tasarım hizmetini kurumsal web tasarım ajansı kimliği ile size sunan firma ayrıca 12 ay ücretsiz teknik destekte sağlıyor. Detaylı fiyatları işletmenin web sitesini ziyaret ederek öğrenebilirsiniz. Ayrıca orada bulunan örnekleri de incelemeniz sizin yeni fikirlere sahip olmanızı da sağlayacaktır.

Firmanın bu yıla özel kampanyası ile uygun fiyatlarla hizmet alabilirsiniz. Cazip fiyat tekliflerinin yanı sıra dilemeniz halinde kredi kartınıza taksit yapılmasını da sağlayabilirsiniz. Bu sayede bütçeniz sarsılmadan hizmet alma avantajı elde edersiniz.

www.whiteseobilisim.com

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
1
+1
2
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu