watchOS 6 Güncelleme Tarihi Belli Oldu - TeknoDiot.com

watchOS 6 Güncelleme Tarihi Belli Oldu


Apple Watch Series 5’in yanı sıra, Apple tüm uyumlu Apple Watch çeşitleri için watchOS 6’nın piyasaya çıkış tarihini de duyurdu.

Apple, WatchOS 6’nın ilk halka açık yapımını 19 Eylül’de kullanıcılara yayınlayacak. Ancak, Apple Watch Series 1 ve Series 2 için güncelleme bu sonbaharın ilerleyen saatlerinde açıklanacak.

watchOS 6, özel bir App Store, yeni saat yüzleri ve komplikasyonları, gelişmiş Sağlık uygulaması ve daha fazlasını içeren bir dizi yeni özellik ile birlikte gelir.

watchOS 6 Güncelleme Tarihi Belli Oldu

watchOS 6 uyumlu Apple Watch modelleri

  • Apple Watch 4 Serisi
  • Apple Watch 3 Serisi
  • Apple Watch 2 Serisi
  • Apple Watch 1 Serisi

2015 yılında piyasaya sürülen orijinal Apple Watch’u destekliyor. Apple Watch’unuzu güncellemeden önce iPhone veya iPad’inizi iOS 13’e güncellediğinizden emin olun.

Ayrıca Apple Watch’unuzu watchOS 5’e düşürmek için iPhone’unuzu iOS 12’ye düşürmeniz gerekeceğini de unutmayın.

Peki siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorum atmayı unutmayın! Teknoloji ve oyun içeriğini okumak isterseniz teknodiot.com'a göz atın! Daha fazlası için TwitterInstagram, YouTube ve Facebook gibi sosyal medya hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu