Tiktok Takipçi Satın Al

Vozol 6000 Puff Nedir?

Vozol 6000 Puff, elektronik sigara kullanıcıları arasında popüler olan bir pod sistemidir. VOZOL tarafından üretilen bu ürün kullanıcılarına taşınabilirlik, kolay kullanım, %5 nikotin içeriği ve farklı lezzet seçenekleri gibi avantajlar sunmaktadır. Vozol 6000, uzun ömürlü pil özelliği sayesinde uzun süreli kullanım imkanı da sağlar ve birçok özellik ile donatılmış bir pod sistemidir.

Vozol Star 6000, kompakt tasarımı sayesinde kolayca taşınabilir ve kullanıcı dostu bir kullanım deneyimi sunar. Cihaz, tek tuşla çalıştığı için kullanımı oldukça basittir. Podları kolayca değiştirilebilir ve cihazın içindeki sıvı seviyesi görülebilir, böylece kullanıcılar sıvı seviyesini kontrol edebilir. Vozol Star 6000 Puff, %5 nikotin içeriği ile dikkat çeker.

Vozol 6000 Puff Çalışma Mekanizması


Star 6000, Basit bir çalışma mekanizmasına sahiptir. Cihaz, kullanıcının nefes almasıyla otomatik olarak çalışır ve bu sayede kullanıcıya kolay bir kullanım deneyimi sunar. Cihazın içindeki podlar, özel olarak tasarlanmış bobinler ve sıvı dolu bir rezervuar içerir. Kullanıcı nefes alırken, bu bobinler ısınır ve sıvının buharlaşmasını sağlar. Kullanıcı buharı çeker ve nikotin içeren buharı solur.

Geniş bir lezzet seçeneği sunar. Kullanıcılar, kendi tercihlerine göre meyve, nane, tütün, tatlı ve daha birçok farklı lezzet arasından seçim yapabilir. Bu lezzet seçenekleri, kullanıcılara farklı tatlar deneme ve kendilerine en uygun olanı seçme imkanı sunar. Lezzetler doğal ve kaliteli malzemelerle üretilmiştir, böylece kullanıcılar güvenle tercih edebilir.

Taşınabilirlik ve Kolay Kullanım

Vozol 6000 Puff, kompakt tasarımı sayesinde kolayca taşınabilir ve kullanıcı dostu bir kullanım deneyimi sunar. Cihaz, tek tuşla çalıştığı için kullanımı oldukça basittir. Podları kolayca değiştirilebilir ve cihazın içindeki sıvı seviyesi görülebilir, böylece kullanıcılar sıvı seviyesini kontrol edebilir.

%5 nikotin içeriği ile dikkat çeker. Kullanıcılar, yüksek nikotin içeriği sayesinde daha güçlü bir nikotin tatminine ulaşabilir ve sigara içme isteğini azaltabilir. Kullanımı ve bakımı kolay bir cihazdır. İşte Vozol 6000 Puff’un kullanımı ve bakımı hakkında bilmeniz gerekenler:

  1. Podu düzenli olarak değiştirin.
  2. Cihazın içini ve dışını temiz ve kuru tutun.
  3. Pilin düşük olması durumunda cihazı şarj edin.
  4. Cihazı aşırı sıcak ve nemli ortamlardan uzak tutun.

Cihaz Özellikleri

Vozol Star 6000 Typ-c şarj desteği ve kullanılan pil bakımından 26V destekli pil yer almaktadır. Ğili yüksek kapasiteli olduğu için uzun süre, 26V desteklediği için çok hızlı şarj edilebilmektedir.

  • Cihaz Boyutu: 23 x41 x 78.4mm
  • Nikotin : %5
  • Sarj: USB Type-C
  • Pil kapasitesi: 500mAh ve şarj edilebilir
  • Kapasite: 14ml e-sıvı
  • Ağırlık: 50g
Ne Düşünüyorsunuz?
+1
1
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Rıfkı Erduran

Uzun zaman takipçisi olduğum teknodiot.com'da şimdi ise admin olarak görev yapmaktayım. Ayrıca oyun oynar, kripto paralara ilgi duyar ve araştırırım.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu