Tiktok Takipçi Satın Al

Volkswagen’in Logosu Değişti! İşte Yeni Volkswagen Logosu

Dev Alman otomobil üreticisi Volkswagen yepyeni logosunu resmi olarak tanıttı. İşte yeni Volkswagen logosu!

Volkswagen, yenilediği logosunu tüm dünyaya tanıttı. Volkswagen, yeni logosunu nihayet gösterdi.


Volkswagen yöneticilerinden biri olan Jürgen Stackmann da “Yeni logomuz Volkswagen’in yeni dönemini sembolize ediyor. Yeni modellerimiz ile geleceğe yatırım yapıyor ve emisyon değerlerini de düşürüyoruz. Firmamızdaki bu değişimi de dünyaya bu yeni logo ile işaret edeceğiz.” şeklinde cümleler kuruyor.

Volkswagen yeni logosu sade olduğu gözlerden kaçmıyor. Volkswagen, yarın başlayacak olan Frankfurt Otomobil Fuarı öncesinde ID.3 adlı ilk elektrikli otomobilini resmi olarak tanıttı.

Firma o tanıtımla birlikte “yeni bir dönemin başladığı” gibi ifadeleri de kullanmıştı. Tam da bu doğrultuda, yani VW’nin elektrikli otomobiller sunacağı yeni dönemin yeni logosu da tanıtıldı.

Aslına bakacak olursak otomobil devinin yeni logosu, mevcut logonun düz hatlara sahip bir şekli. “W” ve “V” harflerinin sabit kaldığı logoda yazı şeklinin ve dairesel yapının az da olsa değiştiği açıkça görülebiliyor. Ancak bu logonun altında yatan anlamlar, Volkswagen için çok büyük yenilikler ve değişiklikler anlamına geliyor.

Volkswagen yeni logo

Volkswagen'in Logosu Değişti! İşte Yeni Volkswagen Logosu

Volkswagen'in Logosu Değişti! İşte Yeni Volkswagen Logosu

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu