Tiktok Takipçi Satın Al

Vodafone Kullanıcılarına Martı’da İndirimli Sürüş!

Vodafone, ülkemizin mikro-mobilite lideri Martı ile yaptığı işbirliğiyle Red ve FreeZone müşterilerine indirimli sürüş keyfi yaşatıyor. Kampanyadan yararlanmak için Vodafone Yanımda uygulaması üzerinden 10 TL değerinde kampanya şifresi almak yeterli oluyor. 

20 Ekim 2021 – Türkiye’nin dijitalleşmesine liderlik etme vizyonuyla faaliyet gösteren Vodafone, değişen ve dijitalleşen ihtiyaçlar doğrultusunda müşterilerine sınırsız eğlence ve ayrıcalıklar ile dolu bir dünya sunmaya devam ediyor. Mikro-mobilite sektöründe Türkiye’nin öncü markası Martı ile işbirliği yapan Vodafone, Red ve FreeZone müşterilerine indirimli sürüş keyfi yaşatıyor. Kampanyadan yararlanmak için Vodafone Yanımda uygulaması üzerinden 10 TL değerinde kampanya şifresi almak yeterli oluyor. Müşteriler, toplam sürüş bedelinin 10 TL’sini Vodafone’un sunduğu bu bakiyeden karşılayabiliyor.


Kampanyayı değerlendiren Vodafone Türkiye İcra Kurulu Başkan Yardımcısı Meltem Bakiler Şahin, şunları söyledi:

“Araştırmalara göre, küresel araç sayıları 1960’ta 122 milyondan 2014’te yaklaşık 1,3 milyara yükseldi ve yılda yaklaşık 78 milyon araç artmaya devam ediyor. Bu durum, daha az ulaşım altyapısı gerektiren, kent içinde erişilebilirliği artıran paylaşımlı ve hafif ulaşım araçlarına ilgiyi artıyor. Dünyada ve Türkiye’de hızla yaygınlaşan paylaşımlı elektrikli scooter ve motosikletler hava kirliliğini azaltmaya yönelik etkilerinin yanı sıra şehir merkezinde araç yoğunluğunu azaltmada da önemli bir rol oynuyor.

Vodafone Kullanıcılarına Martı'da İndirimli Sürüş!

Vodafone olarak biz de amaç odaklı vizyonumuz doğrultusunda çevre dostu ulaşım araçlarının kullanımını destekliyoruz. Bu kapsamda, ülkemizin en önemli mikro-mobilite girişimi Martı ile yaptığımız işbirliğiyle, Red ve FreeZone müşterilerimize Martı Scooter  ve Martı Motorların bulunduğu yerlerde istedikleri zaman bu araçları indirimli kullanma imkânı sunuyoruz. Böylece müşterilerimizin, bir yandan eğlenceli ve keyifli bir sürüş deneyimi yaşarken, bir yandan da sürdürülebilir çevre hedeflerine katkıda bulunmasına yardımcı oluyoruz. Vodafone olarak, müşterilerimizin hayatını kolaylaştıracak ayrıcalıklı ürün ve hizmetler sunmaya devam edeceğiz.”

Nasıl kullanılıyor?

Kampanyadan yararlanmak isteyen Vodafone Red ve Vodafone FreeZone müşterileri, Vodafone Yanımda mobil uygulaması üzerinden Fırsatlar Dünyası sekmesine girip “Fırsatı Kullan” tuşuna basarak 10 TL değerinde kampanya şifresi alabiliyor. Martı’nın sunduğu tüm hizmetler için geçerli olan bu şifre, daha sonra Martı uygulamasında “Promosyonlar” menüsünde bulunan “Kuponlarım” alanına giriliyor. Red ve FreeZone müşterilerinin kullanım hakları bulunduğu tarifeye göre esneklik sağlayabiliyor. Tarifesine göre 1, 2, 4, 8 hak bulunuyor ve bu hak ayda bir defa kullanılabiliyor.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu