Tiktok Takipçi Satın Al

Vodafone Freezone Şampiyonluk Ligi 13 Nisan’da

League of Legends oyununun espor ligi Vodafone FreeZone Şampiyonluk Ligi’nde 2019 Kış Mevsimi Finali 13 Nisan’da Riot Games Espor Sahnesi’nde oynanacak. Final maçı, Vodafone FreeZone’un sunduğu “Gamer Paketleri” ile YouTube’dan internetinden yemeden izlenebilecek.

Vodafone’un gençlik markası Vodafone FreeZone ile destek verdiği, League of Legends oyununun espor ligi Vodafone FreeZone Şampiyonluk Ligi’nde 2019 Kış Mevsimi Finali 13 Nisan’da oynanacak. İstanbul Atakent’deki Watergarden alışveriş merkezi’nde bulunan Riot Games Espor Sahnesi’nde canlı ve seyircili yapılacak final maçı, 1907 Fenerbahçe Espor ve Bahçekent SuperMassive takımlarının olağanüstü mücadelesine sahne olacak. LoLeSpor YouTube kanalından da canlı yayınlanacak büyük final, Vodafone’un sunmuş olduğu “Gamer Paketleri” ile YouTube’dan internetinden yemeden izlenebilecek.

Vodafone Türkiye İcra Kurulu Başkan desteksı Engin Aksoy, şunları söylemiş oldu:


“Vodafone FreeZone olarak, esporun en büyük destekçilerinden biri olmayı sürdürüyoruz. Espor, ülkemizde taraftarlık bilinci oluşmuş, çok güçlü bir alan. Stratejinin, reflekslerin ve karşılıklı zekânın mücadelesini sanal bir dünyanın içinde izlemek için milyonlar ekranları başına toplanıyor. Takımı için tezahürat meydana getiren taraftarlar final mücadeleleri için spor salonlarını dolduruyor. Vodafone FreeZone olarak, bu geniş ekosistemin büyümesine destek olmaktan mutluluk duyuyoruz. 13 Nisan’da Riot Games Espor Sahnesi’nde bine yakın genç Vodafone FreeZone Şampiyonluk Ligi 2019 Kış Mevsimi Finali için bir araya gelecek, yüz binlerce genç ise dijital ortamlardan finali izleyecek. Tüm esporseverleri bu heyecana ortak olmaya davet ediyoruz.”

Riot Games Türkiye Ülke Müdürü Bora Koçyiğit ise şöyle konuştu:

“Türkiye’nin ilk ve en büyük espor ligi olan Vodafone FreeZone Şampiyonluk Ligi’nin kurucusu Riot Games Türkiye olarak, son 7 yıldır ülkemizde espor kavramının gelişimi için durmaksızın çalışmaya devam ediyoruz. Ülkemizdeki espor tutkunlarının yoğun ilgisiyle bu çabalarımızın karşılığını da kısa sürede almayı başardık ve neticesinde Avrupa’nın en büyüğü olan Riot Games Espor Sahnesi’ni hayata geçirdik. Bu yıl 7’ncisini gerçekleştireceğimiz Kış Mevsimi Finali organizasyonunu kendi evimizde yapacak olmanın da ayrı mutluluğunu yaşıyoruz. 13 Nisan’da iki başarılı espor kulübümüz, sürem boyunca gösterdikleri büyük mücadelenin de bir yansıması olarak coşku dolu bir atmosferde bizlere harika bir espor şöleni yaşatacaklar. Şimdiden her iki takıma da başarılar dilerim.”

Vodafone Freezone Şampiyonluk Ligi 13 Nisan'da

İlgili Makaleler
Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Uğur Aydemir

TeknoDiot'un Genel Yayın Yönetmeni, bilgisayar ve yazılım dillerine düşkün, grafik tasarımla uğraşan, aynı zamanda tam zamanlı olarak çalışan biri.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu