Tiktok Takipçi Satın Al

Vodafone FreeZone’dan 20 GB’a Varan Hediye İnternet

Vodafone FreeZone, gençler için geliştirdiği yeni portföyünü tanıttı.

Vodafone FreeZone, yeni tarifeleriyle Facebook, Twitter, Instagram, YouTube, Spotify ve YouTube Music gibi uygulamalar için ekstra GB’ın yanı sıra sınırsız WhatsApp, sınırsız Twitch ve sınırsız mobil oyunlar da sunacak.


Gençler bu tarifelerle internetten müzik dinlemenin, video izlemenin, oyun oynamanın ve sosyal medyada paylaşım yapmanın keyfini doyasıya yaşayacak.

20 GB’a varan hediye internet

Vodafone FreeZone’un 28 TL’den başlayan yeni faturalı tarifelerinde 12 GB’a varan mobil internet sunulurken, aboneliğin başladığı ilk ay 20 GB’a varan hediye internet de verilecek. Tüm tarifelerde görüntülü ve sesli konuşmalar dahil sınırsız WhatsApp’ınyanı sıra sosyal medya uygulamaları için ekstra GB da bulunacak. Vodafone FreeZone, oyun tutkunu genç müşterileri için ise sınırsız Twitch, sınırsız PubG Mobile ve Zula Mobile oyunlar ile yıllık 60 TL değerinde Steam, Twitch Bit, Zula Altın ve PubG Mobile UC oyun içi para sunacak.

Vodafone FreeZone’dan 20 GB’a Varan Hediye İnternet

Gençlere özel marka indirimleri

Gençler, Vodafone FreeZone’un genişletilmiş marka indirimi fırsatlarından da yararlanabilecek. Buna göre, Vodafone FreeZone’un kahvesever genç müşterileri için Kahve Dünyası’nda sunduğu bir alana bir bedava kampanyası devam edecek. Gençlere ayrıca, Yemeksepeti’nde indirimli Vodafone FreeZone menüleri, Udemy’deeğitimlerde kullanılmak üzere 40 TL ücretsiz bakiye ve Trendyol’da 20 TL indirim sunulacak.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu