Tiktok Takipçi Satın Al

Vivo’dan Küresel Çapta Büyük Başarı!

Global araştırma firması Canalys’in araştırmasına göre vivo, küresel akıllı telefon sevkiyatlarında dördüncü sıraya yükseldi.


Araştırma firması Canalys, 2021’in üçücü çeyreğine ait küresel akıllı telefon sevkiyatlarını gösteren raporunu yayınladı. Canalys’in son verilerine göre vivo, 2021’in üçüncü çeyreğinde1 yüzde 10’luk pazar payıyla ilk kez küresel akıllı telefon sevkiyatlarında dördüncü sırada yer aldı.

Canalys’in önceki üç aylık rakamları, vivo’nun son 4 çeyrekte küresel akıllı telefon sevkiyatlarında ilk beş arasında kaldığını ve IDC Worldwide Quarterly Mobile Phone Tracker‘a2 göre 2021’in ikinci çeyreğinde Çin’de akıllı telefon pazarının zirvesine çıkarak güçlü büyüme ivmesini koruduğunu gösteriyor.

Vivo'dan Küresel Çapta Büyük Başarı!

Kurum felsefesi doğrultusunda yerel kültür ve yönetim anlayışı ile yola çıkan vivo, daha fazla pazara açılmaya ve küreselleşmesini hızlandırmaya devam ediyor. Model üretimlerinde tüketici özelinde kullanıcı görüşlerini dikkatlice inceliyor ve üretimini pazara göre şekillendiriyor.

Vivo, şu anda satış ağı ile 50’den fazla ülke ve bölgede bulunuyor ve dünya çapında 400 milyondan fazla kullanıcı tarafından seviliyor.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu