Tiktok Takipçi Satın Al

Vivo X30 Serisi Aralık Ayında Kullanıcılarıyla Buluşacak!

Bugün, Vivo ve Samsung ortaklaşa Çin Pekin’de çift modlu 5G AI çip medya konferansı düzenlediler. Etkinlikte, Exynos 980 5G yonga setinin detayları paylaşıldı. Çinli firma ayrıca Exynos 980 5G işletim sistemi ile güçlendirilmiş Vivo X30 serisinin Aralık ayında resmileştirileceğini doğruladı.

Exynos 980, Cortex-A77 mimarisinde seri olarak üretilen ilk yonga seti. Vivo X30 serisi, Exynos 980’in Mali-G76 M5 yüksek kaliteli GPU’su ve Vivo’nun Multi-Turbo teknolojisi ile daha yumuşak bir oyun deneyimi sunacak ayrıca yonga seti 5 TOPS’den (Saniyede Tera İşlem) daha fazla bilgi işlem gücü sağlayacak NPU’lar ve DSP’lerle entegre oldu.

Vivo X30 Serisi Aralık Ayında Kullanıcılarıyla Buluşacak!


Daha da önemlisi, Exynos 980, çift modlu 5G (SA / NSA) bağlantısını destekleyen 5G modem içerir. İşletim sistemi, 2.55Gbps’ye kadar en yüksek indirme hızlarına ulaşabilir. 4G-5G çift bağlantı özelliği ile Exynos 980 destekli telefon, 3.55Gbps indirme hızına kadar erişebilir. SoC, Wi-Fi 6 desteği ile birleşti. Yeni SoC özelliğine sahip telefonlar, 108 megapiksel kamera lensi dahil 5 kamerayı destekleyebilir.

Vivo X30 Serisi Aralık Ayında Kullanıcılarıyla Buluşacak!

Vivo’nun vivo çip teknolojisi kıdemli müdürü Li Haorong, şirketin yalnızca Exynos 980’in tüm özelliklerinden faydalanabileceğini değil, aynı zamanda tüketicilerin ihtiyaçlarına göre çipi entegre edebilecek özellikleri önerebileceğini söyledi.

Çinli firma Aralık ayında Vivo X30 serisinin lansmanını onaylasa da, özellikleri hakkında herhangi bir ayrıntı ortaya koymadı. Vivo X30 serisi, X30 ve X30 Pro akıllı telefonları söylentileri göz önünde. Detaylar ilerleyen haftalarda! Takipte kalın…

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu