Tiktok Takipçi Satın Al

OriginOS Genel Beta Sürümünün Yayınlandığı İkinci Grup Cihazların Listesi

Bu ayın başlarında Vivo, 11 cihaz için OriginOS’un açık beta sürümünü yayınladı. Şimdi, genel beta için uygun olan ikinci cihaz grubunun listesini yayınladı.

Herkese açık beta için işe alımlar, resmi OriginOS Weibo hesabına göre 25 Ocak’ta başlayacak ve 27 Ocak’a kadar devam edecek. Oluşturma daha sonra 28 Ocak’ta seçilen kullanıcılara gönderilecek. Cihazların listesi aşağıdadır:

  • Vivo Nex 3
  • Vivo Nex 3 5G
  • iQOO Neo
  • Vivo X30
  • Vivo X30 Pro
  • iQOO Neo 855 Racing

Güncelleme sadece yeni bir kullanıcı arayüzü değil, aynı zamanda Android 11’i bu cihazlara da getirmelidir.

OriginOS, Vivo’nun diğer işletim sistemi Funtouch OS’den tam bir tasarım değişikliğidir. Ana ekran Klotski Grid formatında düzenlenmiştir ve yaklaşan uçuşlar ve paket teslim durumu gibi ayrıntıları görüntüleyen Nano Uyarılar adı verilen küçük açılır pencere öğelerine sahiptir. Nano Uyarılar yalnızca ana ekranda değil, Her Zaman Açık Ekranda da görünür.

Yeni işletim sistemi ayrıca, sorunsuz ve hızlı bir deneyim için bellek ve uygulama optimizasyonları, akıllı uygulama dondurma ve uygulama ön yüklemesini içeren sistem geliştirmelerine de sahiptir.

Vivo, uluslararası pazar için henüz OrginOS’u duyurmadı. Android 11 çalıştıran uluslararası pazarlar için yeni telefonlarında önceden yüklenmiş Funtouch OS 11 var . OriginOS küresel bir yeniden satış alırsa ve aldığında, uygun cihazlar için kararlı bir güncelleme olarak sunulması biraz zaman alacaktır.

OriginOS Genel Beta Sürümünün Yayınlandığı İkinci Grup Cihazların Listesi

OriginOS Genel Beta Sürümünün Yayınlandığı İkinci Grup Cihazların Listesi

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu