Tiktok Takipçi Satın Al

VIVO’nun Katlanabilir Akıllı Telefonu: IQOO

VIVO kısa süre önce IQOO adlı yeni bir alt markasını duyurmuştu. Yeni markanın birinci sınıf katlanabilir akıllı telefonlar satmak için kullanılacağı tahmin ediliyor.

IQOO‘nun ilk telefonu katlanabilir bir model, Çinli bir şirket tarafından sızdırılmış. Sızan görüntüler, IQOO’nun ilk cihazının katlanabilir akıllı telefon olacağını gösteriyor. Rakiplerin telefon yapımcılarının izinden gelen izler sonrasında, Çinli akıllı telefon üreticisi VIVO Salı günü yeni bir akıllı telefon alt markasını duyurmuştu. Her ne kadar yeni alt marka ve hatta ana marka bile bazı sorularımızı yanıtlamamış olsa da, IQOO adlı markanın ortaklara yönelmeyi planladığı bir akıllı telefona veya prototip bir cihaza sahip olduğu görülüyor.

2019 katlanabilir telefonların yılı mı olacak?


IQOO markası, yenilikçi veya gelecekteki teknolojilerini sergileyen VIVO markası olabilir. Markanın ortaya çıkmasından saatler geçtikten sonra, ilk cihazının ortaya çıkabileceği tahmin bile edilemezdi ama VIVO şirketinde çalışan biri yeni katlanabilir telefonu sızdırmayı başardı.

VIVO’nun Katlanabilir Akıllı Telefonu: IQOO

Sızdırılan görseller sanki toplantı sonrasında çekilmiş gibi durmakta. Katlanabilir telefonun en büyük özelliklerinden biri de 5G teknolojisini içerisinde barındıracağı. Sızdırılan görsellerdeki tasarım, 20 Şubat’ta tanıtılması beklenen Samsung’un katlanabilen bir tasarıma sahip olacağı Galaxy Winner’dan biraz farklı olacağı öne sürüldü.

Görüntüler, telefonun kenardan kenara katlanabilir bir ekrana sahip olduğunu gösterir. VIVO cihazları Çin’de 1000 Yuan ve 4000 Yuan fiyat aralığında bulunuyor. IQOO’nun 5.000 Yuan’a mal olacak premium bir telefon olacağı kesin. Bu arada bu sızan görseller şu anda sadece render görüntüler, çünkü IQOO söz konusu cihazın orijinalliğini henüz doğrulamış değil.

VIVO’nun Katlanabilir Akıllı Telefonu: IQOO

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu