Tiktok Takipçi Satın Al

Vivo ilk 6G Patentini Aldı Şimdilik Bir Logoya Sahip!

Çin ve ABD gibi bazı ülkelerde hizmet daha yeni başladığı için 5G teknolojisi halen başlangıç ​​aşamasındadır. Gelecek yıllarda bu teknoloji üst seviyelere tırmanacak.

Yeni nesil teknolojinin gelecek yıl çiçek açması bekleniyor. Bununla birlikte, 6G teknolojisine odaklanan birkaç tartışma gördük. Vivo, en yeni patent başvurusuyla yeni bir tartışma daha başlattı.


Vivo kısa süre önce AB Fikri Mülkiyet Ofisi tarafından tescil edilen 6G logosu için bir tasarıma sahip olmak için başvuruda bulundu. Uygulama 22 Ekim’de dosyalandı ve temelde karakterleri kişiselleştirildi. 6G Tasarım, 6G’nin süpersonik hızını gösterecek şekilde tasarlanmış dört diyagonal çizgili süslenmiş 6G karakterlerini gördü.

Vivo ilk 6G Patentini Aldı Şimdilik Bir Logoya Sahip!

6G standardının 2030’dan önce tamamlanması beklenmiyor ve daha da hızlı ağ hızı getireceğinden eminiz. Okuma hızının, sıfır gecikmeyle saniyede 1 TB’a ulaştığı söylenir. Şu anda Vivo, sektördeki B5G / 6G seminerine katılan 6G teknolojisi araştırma ve geliştirmede lider firmalardan biridir. Şirket, birçok üniversite ile 6G teknolojisi araştırması için birçok ortaklık kurdu. Vivo’dan başka, Çinli teknoloji devi Huawei, Ren Renfefei’nin yaptığı bir açıklamaya göre, 6G üzerinde çalışmaya başladı.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu