TeknoDiot
     
     
     

Vestel TV’lerde Dünya Kupası İndirimleri

Vestel TV'lerde Dünya Kupası İndirimleri

Vestel, 2018 FIFA Dünya Kupası’na özel olarak hazırladığı kampanya kapsamında TV’lerde V Hepyeni abonelik indirimi sunuyor. V Hepyeni aboneliği ile Vestel TV alanlara 1 yıllık Digiturk üyeliği de hediye ediliyor.

Vestel, 14 Haziran-15 Temmuz arasında tüm dünyayı ekrana kilitleyecek spor organizasyonu 2018 FIFA Dünya Kupası için hazırlıklarını tamamladı. Tüm televizyonlarında V Hepyeni abonelik indirimine giden Vestel, bu kapsamda televizyonlarını V Hepyeni ile alanlara Digiturk Ailenin Yıldızı paketine 1 yıllık abonelik de hediye ediyor.

[ilgiliicerik icerik_id=”18972″]

Vestel TV'lerde Dünya Kupası İndirimleri

‘Dünya Kupası büyük ekran TV’de izlenir’ diyenleri satış noktalarına bekleyen Vestel, 4K Smart 55 inç TV’leri ayda 110 lira, 4K Smart 65 inç TV’leri ayda 152 lira ve 75 inç V-UHD Smart TV’leri de ayda 305 lira V Hepyeni abonelik fiyatıyla satışa sunuyor. 30 Haziran’a kadar sürecek kampanya kapsamında Vestel’den V Hepyeni aboneliği ile televizyon alanlar, televizyonlarını 24 ay sonra yeni modelle değiştirebiliyorlar. Bu da şimdi V Hepyeni aboneliği üzerinden TV sahibi olan tüketicilere, tercih ederlerse 2020 yılındaki Avrupa Futbol Şampiyonası’nı yeni model televizyonla izleme imkanı sunuyor.

V Hepyeni nedir? V Hepyeni aboneliği, tüketicinin; Vestel’in yeni teknoloji ürünlerine 24 veya 36 ay taksit seçenekleri ile sahip olmasını, bu sürenin sonunda bir üst teknolojiyle yenilenmesini istediği takdirde, ürünün daha yeni teknoloji ürünler ile değiştirilip aynı ilişki kapsamında devam etmesini sağlayan bir sistem. Tüketici dilerse sözleşmede belirtilen borç tutarını yine sözleşmede belirlenen vadeye ve taksit tutarlarına uygun olarak ödeme yapıp sözleşmesini sona erdirebilir. Bilgi için: https://www.vhepyeni.com.tr/

Teknoloji, oyun, donanım, yapay zeka, bilim, otomobil ve yazılım sektörleriyle ilgili güncel tüm içeriklere teknoloji haberleri ve oyun haberleri kategorileri üzerinden yakından takip edebilmeniz mümkündür.


Yapay Zekalı Vestel Venus V7 Satışa Çıktı

Uğur Aydemir

BİM Adeta Teknolojik Ürün Yağmuruna Tutacak!

Hüseyin Ceylan

LG, Yeni Nesil AI İşlemcili 2020 Model Gerçek 8K TV Tanıtacak!

Hüseyin Ceylan

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.