Versatil Kalem Çeşitleri

Abone Ol 

Basmalı kalem ya da uçlu kalem olarak da bilinen versatil kalemler, mekanik bir kalemdir ve karbon uçlar kullanılır.

Farklı uç kalınlıkları ve kurşun kalemlerden daha ince uç seçeneklerine sahip olan bu kalemler ergonomik tasarımları sayesinde oldukça kullanışlıdır.

Versatil Kalem Özellikleri

Özel detaylandırma gerektiren, teknik çizimlerin yapıldığı mimar ve mühendislik ofislerinde sıklıkla tercih edilen bir üründür. Detaylandırma gerektiren yerlerde oldukça başarılı sonuçlar verir. Versatil kalem, metal ve plastik tasarım seçenekleriyle uzun ömürlü kullanım sunar. Oldukça şık tasarım seçenekleriyle, iş ve ya okul hayatınızda görsel olarak da yanınızda rahatça taşıyabileceğiniz kalemlerdir.

Versatil kalem kullanım yerine göre farklı uç kalınlıklarının kullanılabileceği birçok seçenek sunar. 0,5 ve 0,7 uç kalınlıkları en çok tercih edilenlerdir. 0,9, ve 1,4 gibi daha kalın uç kullanımına ihtiyaç duyanlara da cevap verebilecek seçenekler sunar.

Versatil kalem farklı fiyat aralıklarıyla da her bütçeye göre uygun seçenekler sunar. Farklı renk tasarımlarıyla ve uç kalınlıklarıyla birçok alternatifi bulunan versatil kalem çeşitlerine https://www.kayakirtasiye.com.tr/versatil-kalemler adresinden ulaşabilirsiniz.

Göz atın:   Kolay İş Bulma Teknikleri

TeknoDiot Bey

TeknoDiot Bey Diyeceksiniz!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.Başa dön tuşu