Tiktok Takipçi Satın Al

Valve’ın VR HMD Donanım Ürünleri Sızdırıldı

Valve Index kendini gösterdi! Valve firmasını Steam oyun platformundan bilenler bilir. Valve’ın kendine has VR donanım ürünleri sızdırıldı.

Valve Index ismi ile sızdırılan VR gözlüğü oyuncuları şimdiden meraklandırdı. Valve Index tasarımına baktığımız zaman diğer VR gözlüklerden daha farklı ve daha teferruatlı olduğunu görmekteyiz.


Kendi tarafındaki bir hata sayesinde, kulaklıklı mikrofon seti, ana ünite ve kontrol ünitelerinin ürün sayfalarının tümü dün yanlışlıkla Steam‘de yayınlandı. Tabii şuanda o sayfa “May 2019” ibaresi konumlandırıldı. Sızdırılan sayfaya buradan ulaşabilirsiniz. (Şu anda hata düzeltilmiş durumdadır.)

Valve'ın VR HMD Donanım Ürünleri Sızdırıldı

Valve VR gözlüğünü duyuracak!

Tüm bilgilerin başkaları tarafından çevrimiçi olarak saklanması için yeterli bir zamandı. Ürün sayfaları tamamlanmadı ve er ya da geç olmasını beklediğimiz ayrıntılardan yoksundu, ancak Valve o zamandan beri yanlışlıkla sızan tüm bilgilerin doğru olduğunu onayladı.

1 Mayıs tarihinde PC VR’de bu rotaya gidenler için ön sipariş seçeneklerini de getirecek olan resmi duyuru tarihi olarak hedefleniyor. Tam paket, kulaklıklı mikrofon setinin kendisini, aşağıda gösterildiği gibi daha iyi hale getirebileceğimiz daha iyi hale getirdiğimiz, DisplayPort 1.2 ve USB 3.1 Gen 1 bağlantılarını kullanan (görmeyi umduğumuz VirtualLink standardı değil) bir bağlantı kablosu içerecektir

evcut HTC Vive kontrol cihazlarının ve baz istasyonlarının kulaklıklı mikrofon seti ile uyumlu olacağını ya da aralarından seçim yapabileceğiniz daha eksiksiz bir paket olacağına inanmamıza yol açan Valve Index baz istasyonları için geçerlidir.

Valve Index ürünleri sızdı!

Valve'ın VR HMD Donanım Ürünleri Sızdırıldı Valve'ın VR HMD Donanım Ürünleri Sızdırıldı

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu