Tiktok Takipçi Satın Al

Valorant’a Yeni Platform Geliyor!

Riot Games, geliştirdiği rekabetçi, 5’e 5, karakter tabanlı taktiksel nişancılık oyunu VALORANT için oyuncularına yenilikler sunmaya devam ediyor.


Bugün saat 15.00 itibariyle hayata geçen Atış Serbest isimli yeni platformla, oyuncular 2021 yılı boyunca devam edecek pek çok yarışmaya katılım sağlayıp, geniş ödül havuzundan faydalanabilecekler.

Riot Games’in taktiksel nişancılık oyunu VALORANT, oyuncularına rekabet dolu bir deneyim yaşatmaya yeni etkinliklerle devam ediyor. Şirketin Türkiye özelinde hayata geçirdiği “Atış Serbest” platformunda oyuncular, VALORANT evrenindeki her alandan sürpriz yarışmalarla karşılaşacaklar.  Oyuncular, 11 Mayıs tarihinde açılan atisserbest.com sitesinde sene boyunca her ay yeni yarışmalar bulabilecek. Platform kapsamında oyuncuların karşısına VALORANT dünyasına dokundukları her alandan bir yarışma konusu çıkması ve bu şekilde çeşitli ödüllere kavuşmaları hedeflendi.  Bu kapsamda oyuncular sanatçı yönlerini ortaya çıkarabilir, başlarından geçen en saçma olayı paylaşabilir veya çok iyi oyunları kovalayabilirler.

Valorant'a Yeni Platform Geliyor!

Yeteneklerini sergileyip ödül kazanacaklar

Oyun severler, atisserbest.com sitesine girdiklerinde çeşitli yarışmalarla karşılaşıp, bunlardan kendilerine uygun olan bir tanesini seçip kendi oyun için gönderilerini paylaşabilecekler. Kazanan  isimleri ise siteyi ziyaret eden diğer oyuncuların oyları belirleyecek.

Lansmana özel 6 yarışma   

Platform kapsamında oyuncuları VALORANT etrafında yaşadıkları her deneyimi konu alan yarışmalar bekliyor. Lansman özelinde 6 yarışma aynı anda başlayacak ve 3 Haziran’a kadar devam edecek. Bu süre zarfında oyuncular, oyun dünyasının sevilen isimleri Kendinemüzisyen, wtcN, Unlost, Legoo, cNed ve Eylül’ün jüriliğindeki kategorilerde yarışıp VP ödüllerini kazanabilecek. Her bir yarışma için ödül dağılımı ise şu şekilde olacak:

Birinci:20.000 Valorant Puanı
İkinci: 15.000 Valorant Puanı
Üçüncü: 10.000 Valorant Puanı

Atış Serbest lansman videosuna https://youtu.be/4_4RwgvK5m0 linkinden, ödüllere giden yolda nasıl ilerlenmesi gerektiğini anlatan tanıtım videosuna ise https://youtu.be/MWMNhAIh7Ek linkinden ulaşabilirsiniz.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Uğur Aydemir

TeknoDiot'un Genel Yayın Yönetmeni, bilgisayar ve yazılım dillerine düşkün, grafik tasarımla uğraşan, aynı zamanda tam zamanlı olarak çalışan biri.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu