Tiktok Takipçi Satın Al

Valorant Pompalı Silah Rehberi

Valorant oyununda oynayabileceğiniz iki farklı pompalı silah vardır. İşte o rehber

Valorant’ın av tüfeği namı diğer pompalı, Riot’un birinci şahıs nişancı oyununda büyük rol oynar. Ancak en iyi av tüfeği hangisidir ve bunları ne zaman kullanmak istersiniz?

Valorant’ta düzgün bir şekilde başarılı olmak için, oyuncular önce oyunun ekonomisini anlamalıdır. Her turun başlangıcında, temsilcilerin önceki turlarda kazanılan kredilerle silah ve yetenek satın almasına izin veren bir satın alma aşaması vardır.


Oyuncular, sonuçlar aracılığıyla kredi kazanır. Örneğin, kazanan takımlar 3.000 kredi alırken kaybeden takım aynı turda 1.900 kredi alır. Bireyler ayrıca düşmanları ortadan kaldırarak ve bomba yerleştirerek de kredi kazanabilirler.

Bir oyuncunun her turda satın almasının amacı, stratejisini desteklemek için silahı kullanmak, nihayetinde turu kazanmalarına yardımcı olmak olmalıdır ve olası satın alımlardan biri bir av tüfeğidir. Valorant, her biri birbirinden çok farklı iki av tüfeğine sahiptir. Her bir av tüfeği yakın mesafeli çatışmada öne çıkarken, ikisi de farklı senaryolarda parlıyor. 

Bucky

Sadece 900 krediyle Bucky, yan silahları saymayan en düşük maliyetli silahtır. Bu, agresif yaklaşma eyleminde üstün olan bir silahtır. Bucky, küçük dergi boyutuna rağmen çok fazla hasar veriyor. Yalnızca beş mermi vardır, ancak yakın mesafelerde tüm düşman ekibini ortadan kaldırmak için yeterlidir, çünkü kafadan vuruşlar bir ajanı anında düşürebilir. Yakından bakıldığında bu av tüfeği 19/22/44 hasar verir. En iyi hasar için tercih edilen menzil yedi metrenin altındadır. 

Menzilli hasar 14/17 / 34’te düşüyor. Ancak Bucky, pelet yayılmasına rağmen uzun menzilde etkili olmanın yollarını bulabilir. Sağ tıklayarak Bucky’nin alternatif ateşini kullanın. Hava Patlaması adı verilen Bucky, 7,5 metre sonra patlayan bir teneke kutu ateşleyecek. Bu, ajanların orta menzilli bir keskin nişancı ateşlediklerini düşünmelerini sağlayacaktır. 

Valorant Pompalı Silah Rehberi

Judge

Judge tamamen otomatiktir ve etkileyici bir atış hızına sahiptir. 1.500 krediyle Jüri, kaotik yakın mesafeli çatışmalardan hoşlanan oyuncular için mükemmel bir seçimdir. Yetiştirme ajanları, rakipleri hazırlıksız yakalamak ve şüphelenmeyen düşmanları ortadan kaldırmak için genellikle siteleri acele eder veya açıların etrafında yarışır. Bucky’den daha az hasar verir (kısa menzilde 14/17/24 ve uzun menzilde 11/13/26), ancak 3,5 atış hızı ve daha büyük şarjör boyutu onu hızlı hareket için mükemmel kılar. 

Bazı oyuncu bazen pusu yapıp bir sitenin arkasında saklanır ve ajanların yaklaşmasını bekler. Saklandıkları yerden çıkacaklar ve ateş oranını kendi avantajlarına kullanarak Ajana zarar verecekler. Bu tekniği kullanmak isteyen oyuncular, bu strateji biraz riskli olabileceğinden, düşman ekibin konumlandırmasına dikkat etmelidir. 

Valorant Pompalı Silah Rehberi

Her iki av tüfeği de çeşitli durumlarda uygun olduğundan, belirli senaryolara ve oyun tarzlarına en iyi uyan av tüfeğini seçmek önemlidir. Bucky genellikle savunmada kullanılırken, Yargıç daha agresif stratejilerde üstündür. Her ikisi de ucuzdur ve bu silahlar, yanlış köşeye dönen düşmanları farkında olmadan alt etmek için harikadır.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
1
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu