Tiktok Takipçi Satın Al

Valorant Nedir?

Günümüzün popüler bilgisayar oyunları gittikçe daha fazla ilgi görmektedir. Riot Games tarafından 2 Haziran 2020 tarihinde piyasaya sürülen Valorant da kısa sürede kendisine büyük bir oyuncu kitlesi edinmeyi başarmıştır.

Oyuncu kitlesinin büyük olması nedeniyle de sık sık oyun güncelleniyor ve oyuncuların daha keyifli bir oyun deneyimi yaşaması için yeni özellikler getirilmektedir. Online olarak oynanan oyunların ortak noktası olan oyun içi satın alım özelliği Valorant da da bulunmaktadır.


Uygulama içi satın alım yapabileceğiniz her oyunun kendi para birimi bulunmaktadır. Valorant içerisinde mağazadan yapacağınız alımlarda ise VP (Valorant Point) kullanarak alım işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Valorant VP Nedir, Ne İşe Yarar

Online olarak oynanan çoğu oyunda satın alım yapılarak çeşitli ürünleri elde edebilirsiniz. Oyun içi mağazadan yapacağınız alışverişleri yapabilmek için ise sizlere oyun içerisinde kullanılan para birimi gerekecektir. Bu para birimleri ile alım yapabilir ve aldığınız ürünün size sunduğu avantajlardan yararlanabilirsiniz.

Valorant da ise para birimi olarak VP (Valorant Point) kullanılmaktadır. Hesabınızda bulunan VP ile birlikte mağazadan silah skinleri alabilir veya Premium Battle Pass satın alarak daha fazla ödül kazanma şansına sahip olabilirler. Şu anda bir Premium Battle Pass 1000 VP ile satın alınabilmektedir. Ayrıca Premium Battle Pass almadan da ücretsiz Battle Pass tarafından 10 bölüm tamamlayabilirsiniz.

Valorant Nedir?

Valorant VP Satın Alırken Dikkat Etmemiz Gerekenler

Valorant VP satın alırken dikkat etmemiz gereken birkaç husus bulunmaktadır. Bunlardan ilki ve en önemlisi almış olduğumuz ürünün (VP) hangi sunucularda geçerli olduğunu bilmemiz gerekmesidir. Eğer alacağımız VP Türkiye sunucularında kullanıma uygun değil ise E-Pin şeklinde satın almış olduğumuz VP’yi hesabımıza yükleyemeyiz. İnternetteki tüm alışverişlerimizde olduğu gibi önemli olan bir diğer hususta satın alımı gerçekleştireceğimiz sitenin güvenilirliği ve kullanıcı memnuniyetini sağlıyor olmasıdır.

Çoğu site bizlere iyi bir şekilde alışveriş imkanı sunuyor ve ürünleri zamanında teslim ediyor olsa da bazı sitelerde ise kullanılmış E-Pin vermeleri gibi sıkıntılar çıkmaktadır. Bu gibi güvensizlik sorunlarını yaşamamak için Kopazar sitesini tercih edebilir ve birçok avantajdan yararlanabiliriz. Bir diğer önemli etkende fiyattır. Herkesin ekonomik durumu iyi olmadığı için daha uygun fiyata alışveriş yapmak istemektedirler.

VP satın alımı yaparken de neredeyse çoğu sitede fiyatların yüksek olduğunu ve oyuncuların bu nedenle VP satın alamadığını görmekteyiz. Kopazar üzerinden yaptığımız Valorant VP alışverişleri diğer siteler göre daha ucuz olmasının yanı sıra her yaptığımız alışverişten bonus da kazanabiliriz.

Valorant Nedir?

Kopazar Üzerinden Nasıl VP Satın Alabiliriz

İlk olarak kopazar.com sitemize giriş yapıyoruz. Ardından sitede bir üyelik oluşturduktan sonra hesabımıza bakiye yüklemeniz gerekecek.

Bakiye yüklemesini ödeme yöntemleri kısmından istediğimiz yöntemi kullanarak yapabiliriz. Bakiye yüklendikten sonra “Tüm Oyunlar” adlı menüye gelerek buradan Valorant VP seçeneğini bulmamız gerekiyor. Ne kadarlık alım yapacaksak onun üstüne tıklayarak satın al diyerek anında Valorant VP satın alma işlemini tamamlamış oluruz.

Satın almış olduğumuz VP’ler bizlere E-Pin olarak teslim edilecektir. Ayrıca Kopazar üzerinden yapacağınız VP alışverişlerinden de bonus kazanmaktayız ve bunu gerçek paraya dönüştürebiliriz. Alım yaptığımız miktar arttıkça kazanacağımız bonus artmaktadır. Her 100 bonus 1 TL’ye eşittir. Satın almış olduğumuz VP bizlere E-Pin olarak teslim edileceği için bunu hesabımıza yüklememiz gerekecektir.

Bunun için de Riot Games hesabımıza giriş yapmanız ve ardından Valorant Mağazasının yanında yer alan Valorant Points simgesine tıklamamız gerekmekte. Buradan ödeme yöntemimizi Riot PİN ve Kodlar olarak seçiyor ve siteden almış olduğumuz kodu girerek gönder diyoruz. Anında Valorant hesabımıza VP bakiyemiz yansımakta ve hemen harcanılabilir durumda olacaktır.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Rıfkı Erduran

Uzun zaman takipçisi olduğum teknodiot.com'da şimdi ise admin olarak görev yapmaktayım. Ayrıca oyun oynar, kripto paralara ilgi duyar ve araştırırım.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu