VALORANT İsim Değiştirme İşlemi Nasıl Yapılır?

Bu makalemizde Valorant oyununda isminizi nasıl değiştirebileceğinizi anlatan bir rehber hazırladık. İşte Valorant isim nick değiştirme adımları.

Valorant isim değiştirme işlemi merak edilen konular arasında olduğu bilinmelidir. Valorant son zamanlarda oyuncuların dikkatini çeken oyuncularda merak uyandıran oyunların başında bulunmaktadır. Peki Valorant isim değişme nasıl yapılır?

Bu oyun kapalı beta sürümü ile daha da çok kullanıcıların ve oyun sevenlerin dikkatini çektiği bilinmektedir buna bağlı olarak da milyonları ekran başına kitlemiş bulunmaktadır. Şimdi gelin VALORANT nick değiştirme işlemini nasıl yapacağımıza.

Oyunu indiren ya da indirdikten sonraki evrede Valorant’ta isim değiştirmeyi yapmak isteyenler bu isteklerini kolaylıkla gerçekleştirebilme imkanına sahip olduklarını bilmelidirler. Kullanıcıların isim değiştirmeleri için başlıca Valorant hesaplarına giriş yapmaları gerekmektedir. Kullanıcılar Riot ID hesapları ile gerekli bilgiler olan bilgilerle beraber ayrıca e posta adresi ve şifrelerinin de girilmesi gerekmektedir.

Bu aşamadan sonra ise bağlı uygulamalar kısmına giriş yapılması gerekmektedir. Bağlı uygulamalar kısmına giriş sağlandıktan sonra ekrana çıkan değiştir butonuna tıklanması yeterli olacaktır. Bu aşamadan sonra kullanıcı adını istediği gibi değiştirme imkanına sahip olacaktır.

VALORANT İsim Değiştirme İşlemi Nasıl Yapılır?

Valorant İsim Nasıl Değiştirilir?

  • Oyun, Riot Games’e ait. Bundan dolayı yapacağımız işlem Riot isim değiştirme işlemi olacak. Hemen buraya tıklayın ve Riot hesabınıza giriş yapın.
  • Giriş yaptıktan hemen sonra, açılan menüde Riot ID yazan yere tıklamalısınız.(Ekranın hafif sol üstünde, Hesap yazısının hemen altında.)
  • Açılan menüde Riot ID’nizi görüyorsunuz. Ardından Riot isminizin hemen karşısında yer alan düzenleme işaretine tıklayın.
  • Artık yeni Riot ID’nizi yazacağınızı kutucuk açılacak. İsim değişikliği için kafanızdaki nicki yazdıktan sonra aşağıdaki “Gönder” butonuna tıkladıktan sonra işlem tamamlanmış olacaktır.

Valorant isim değiştirme işlemi ile ilgili öncelikle Valorant’ta gözüken isim aynı zamanda kullanıcının Riot ismi olduğu bilinmesi gerekmektedir. kullanıcının bir isim belirlemesi durumunda Valorant oyununda sonradan ismin değişilmesi istendiğinde değiştirmek için belirli yöntemler vardır.

İsim değiştirmek için belirli bir süre aşımı olduğu bilinmelidir ve bu süre 30 gün kadardır. Buna bağlı olarak 30 günde bir değiştirme şartı vardır ancak kullanıcıdan herhangi bir ücret kesimi durumu söz konusu olmayacaktır. Bu rehberimiz de sizlere oyunda isim değiştirme nasıl yapılır detaylıca anlattık. Bu içeriğimiz de Valorant nick değiştirme nasıl yapılır bundan bahsettik.


 

Abone Ol 

Uğur Aydemir

TeknoDiot'un Genel Yayın Yönetmeni, bilgisayar ve yazılım dillerine düşkün, grafik tasarımla uğraşan, aynı zamanda tam zamanlı olarak çalışan biri.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu