Tiktok Takipçi Satın Al

VALORANT 8.05 Yama Notları Yayınlandı

Yeni ajan Clove, İskoçya’dan gelen bir Kontrol Uzmanı olarak savaş meydanına katılıyor. Oyuncuların Clove ile nasıl oyunlar sergileyeceklerini merak ediyoruz ve geri bildirimlerinizi bekliyoruz. Ayrıca, Premier ile ilgili sesli sohbet göstergelerinde küçük bir güncelleme ve bazı hataların düzeltilmesi 8.05 Yaması’nda yer alıyor.

Ajan Güncellemeleri

Clove, savaş alanında duman bulutları oluşturarak görüş engelleyebilen, ölümsüzlük özü parçaları fırlatarak düşmanlara geçici Çürüme uygulayan ve düşman öldürdüğünde veya hasar vererek asist aldığında hız ve geçici can kazanan bir ajan. Ayrıca, öldükten sonra kısa bir süre içinde yeniden hayata dönebilen ve bu süre zarfında skor veya asist alamazsa tekrar ölen bir yeteneğe sahip. Clove hakkında daha fazla bilgi için geliştiricilerin yazısına veya Ajanlar sayfasına bakılabilir ve yeni Kontrol Uzmanı ajanının yeteneklerini gösteren bir video izlenebilir.


PREMIER Güncellemeleri

Telefon numarası doğrulama işlemlerinde artık bir bekleme süresi olduğu ve doğrulama sırasında bir sorun yaşanması durumunda Oyuncu Destek Ekibi ile iletişime geçilmesi gerektiği belirtilmiştir.

Sosyal Güncellemeler

Sesli sohbet göstergeleri güncellenmiş ve artık kullanıcılar sesli sohbette kimlerin duyulup kimlerin duyulamayacağını daha iyi anlayabilecek. Simgeler, sesli sohbete bağlı olmayan veya susturulmuş takım arkadaşlarını ayırt etmeyi kolaylaştıracak şekilde değiştirilmiş. Grup içinde konuşan bir oyuncu için farklı bir simge görünecek, ancak takım sesli sohbetinin simgesi aynı kalmış.

Giderilen Hatalar

İnternet bağlantısı sorunları nedeniyle Iso’nun Kiralık Katil yeteneğindeki siperlerin görünmemesi sorunu düzeltilmiştir. Çok kanallı uzamsal ses formatları artık tam desteklenmekte, ancak stereo sesler bu güncellemeden etkilenmemiştir. Takım oluşturma süreci için belirlenen zaman sınırlaması kaldırılmış ve buna bağlı göstergeler oyundan çıkarılmıştır, bazı göstergelerin kaldırılması unutulmuş olabilir. Ayrıca, haftalık karşılaşma limitini dolduran oyuncuların sıraya girmeye çalıştıklarında doğru hata mesajı alacakları bir güncelleme yapılmıştır.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Uğur Aydemir

TeknoDiot'un Genel Yayın Yönetmeni, bilgisayar ve yazılım dillerine düşkün, grafik tasarımla uğraşan, aynı zamanda tam zamanlı olarak çalışan biri.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu