Tiktok Takipçi Satın Al

Valorant 3. Kısımda Rekabetçi İçin Değişiklikler Geliyor

Valorant 3. kısım ne zaman çıkacak? Valorant 3.kısım 13 Ekim 2020 tarihinde oyuncularla buluşuyor.

Valorant 3. kısım rekabetçi moduna değişiklikler geliyor. Joe “Riot Ziegler” Ziegler ve David “MilkCow” Cole, 3. Kısım ve sonrasında gelen eksiksiz değişiklikleri paylaştı. Valorant rekabetinin şu anda nasıl çalıştığına dair pek çok hoşnutsuzluk var.

Ancak, bu yorumlar ve endişeler geliştiriciler tarafından fark edilmedi. Kısımda, geliştiriciler sıralamanızı biraz ayarladılar ve sıralı oyunu daha eğlenceli hale getirdiler. Sezon boyunca kaydettiğiniz ilerlemeyi görsel olarak görebilmeniz için rozet özelliğini eklediler.


Ne yazık ki, 2. kısımdaki bu değişiklikler, rekabetçi deneyimden daha fazlasını isteyen oyuncuların beklentilerini karşılamadı. Kısım 2’nin 13 Ekim’de sona ermesiyle, yapılacak çok fazla değişiklik var. Pek çok hayran, lansmanda her zamanki yeni ajanın yanı sıra başka bir haritanın eklendiğini görmeyi umuyor. Diğer oyuncuların en iyisini dört gözle beklediği, istikrarlı bir rekabet deneyimi.

Valorant, rekabet kuyruğundaki sıra eşitsizlikleri üzerindeki kısıtlamaları sıkılaştırıyor. Orijinal altı sıra farkı şimdi üçe kısaltılacaktır. Bu, bir Gold 3 oyuncusunun sıraya girebileceği en düşük rütbenin Silver 3 ve en yüksek olanın Platinum 3 olduğu anlamına gelir. Bu, kuyruklarda rekabetçi bütünlüğü sağlamak ve büyük artışları önlemek içindir.

Valorant 3. Kısımda Rekabetçi İçin Değişiklikler Geliyor

Valorant, rütbe eşitsizliklerinin sıkılaştırılmasına ek olarak, elo oyuncularının nasıl ilerlediğini de değiştiriyor. Ölümsüz sıralama ve ötesi, tamamen galibiyetlerden veya mağlubiyetlerden ve maç sonucunun ne kadar belirleyici olduğundan etkilenecektir.

Valorant, bunun güçlendirme çözümünü çözeceğini ve aynı zamanda tüm oyuncuların yüksek elo’da eşit bir oyun alanında olmasına izin vereceğini umuyor. Ancak, düşük elo aynı kalacak ve galibiyet / kayıptan doğrudan etkilenmeyecektir.

Valorant 3. Kısım Ne Zaman Çıkacak?

Valorant 3. kısım ne zaman çıkacak? Valorant 3.kısım 13 Ekim 2020 tarihinde oyuncularla buluşuyor. Valorant, size tam maçlarda tercih ettiğiniz sunucuyu seçme seçeneği de sunuyor.

Ne yazık ki, her zaman istediğiniz sunucuyu alacağınızı garanti edemezler, ancak şansınızı büyük ölçüde artıracaktır. Bu, oyuncuların sıralı oyunlara yerleştirildiğinde halihazırda karşılaştıkları tüm bağlantı sorunlarına yardımcı olacaktır.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu