Tiktok Takipçi Satın Al

Uygulama Tavsiyesi, Microsoft Math!

Hesaplama uygulamaları çok fazla ama çoğu zaman, soruyu nasıl çözeceğinizi bilmeniz gerekir ancak bir matematik problemini nasıl çözeceğinizi bilmiyorsanız ne olacak? Microsoft, şirketin Microsoft Math adlı yeni bir uygulamayı tanıttı. Bundan sonra bu uygulamadan sorularınızı çözebilirsiniz!

Bu uygulamayı oldukça havalı yapan şey, karmaşık ve karmaşık matematik problemlerini çözebilmesi. En iyi yanı, gerçekten el yazısı denklemleri tarayabileceğiniz ve sizin için hesaplayabileceğiniz (uygulamaya tercih ederseniz ekranda çizme seçeneğiniz de vardır), uygulamaya girmenize gerek kalmamasıdır.


Uygulama Tavsiyesi, Microsoft Math!

Uygulama, matematik problemlerinizi çözmenize yardımcı olmak için AI’ya güveniyor ve soruyu çözemezse sizi Bing’e, çözmenize yardımcı olabilecek bir arama sonucunun olabileceği bir yere yönlendiriyor. Bu uygulama aynı zamanda size sadece cevapları vermeyecek aynı zamanda problemi temel alan videoların bir demetini gösterebilecek ve böylece kavramı en azından anlayabileceksiniz, böylece gelecekte çözebilirsiniz.

Uygulama hala beta sürümünde görünüyor ancak ilgileniyorsanız, hem iOS hem de Android cihazlar için uygun olacağı bir dönüş için kullanabilirsiniz.

İlgili Makaleler

 

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu