Tiktok Takipçi Satın Al

Üstün Ses Performansa Sahip JBL Ürünleri Dikkat Çekiyor

Kesintisiz müzik ve üstün ses deneyimi sunan JBL hoparlör ve kulaklık modelleri teknolojisi, tasarımı ve rahat kullanımıyla öne çıkıyor.

Kullanıcılarını eşsiz bir deneyime davet eden kablosuz kulaklıklar Wave 100 TWS ve Live Pro Plus TWS hem konuşmada hem de müzik dinlemede kesintisiz performans sunuyor. JBL’in Charge 5 ve Flip 6 hoparlörleri ise üstün teknolojik özellikleri sayesinde günlük eğlence dozunuzu ikiye katlıyor.


Ses teknolojisi alanında 75 yılı aşkın süredir teknoloji alanında öne çıkan JBL’in kulaklık ve hoparlörleri, benzersiz özellikleri ile dikkat çekiyor. JBL’in son teknoloji ürünleri Wave 100 TWS, Live Pro Plus TWS kulaklıkları, Charge 5 ve Flip 6 hoparlörleri eşsiz müzik keyfine aracılık ediyor.

Wave 100 TWS size her yerde rahatlıkla eşlik ediyor

Size her yerde rahatlıkla eşlik edebilen Wave 100 TWS, minimal tasarımı ve kulağa tam oturan yapısıyla rahat bir kullanım sağlıyor. Çift bağlantı özelliği ile tek ya da çift olarak kullanılabilen kulaklık, 20 saate kadar pil ömrü sunuyor. Ses asistanı destekli Wave 100 TWS’in eller serbest aramalar için sezgisel ve kullanışlı kontrolleri bulunuyor. Ergonomik şarj kutusu ile kolayca şarj edilebilen Wave 100 TWS, bir kulaklığı kullanılırken, diğerini de şarj edilebilme kolaylığını sunuyor. Wave 100 TWS, kulağa hitap ederken aynı zamanda siyah ve krem rengi ile şıklığını konuşturuyor.

Üstün Ses Performansa Sahip JBL Ürünleri Dikkat Çekiyor

Live Pro Plus TWS Dışarıya Karşı Sesleri Tamamen Kesiyor

Gürültü engelleme özelliği ile öne çıkan Live Pro Plus TWS kulaklıkla istenilirse dış seslerin duyulması önlenebiliyor, çevredeki seslerin duyulması istendiğinde de Smart Ambient özelliği ile sesler kolaylıkla algılanabiliyor.

Kulaklığın, kablosuz şarj ile 28 saate kadar çalma süresi sunuyor. Kulaklık aynı zamanda IPX4 sertifikası sayesinde suya dayanıklılığını korurken, benzersiz JBL Signature Sound ile de sürükleyici bir True Wireless deneyimi sunuyor. Rüzgar gibi dış etkenleri azaltan, pürüzsüz ses sunan Live Pro Plus TWS, kulaklık başına 3 mikrofonu ile müzik keyfinden grup çağrılarına kolayca geçiş yapmanızı sağlayarak, günün her anında kullanıcılarına keyifle eşlik ediyor.

Flip 6 Hoparlörü Her Macera için Cesur Bir Ses Deneyimi Sunuyor

IP67 yalıtım standardındaki su ve toz geçirmeme özelliği ile her türlü hava koşulunda istenilen her yerde kullanım sağlayan JBL Flip 6 bluetooth hoparlör, tek bir şarjla 12 saate kadar oynatma süresi ile kesintisiz müzik deneyimi sunuyor. İki yönlü hoparlör sistemiyle yüksek, güçlü ve kristal netliğinde ses sunan, Bluetooth 5.1 desteğine sahip JBL Flip 6’ya, PartyBoost özelliğiyle iki adede kadar akıllı telefon veya tablet kablosuz olarak bağlanabiliyor, sırayla müziğin keyfi çıkarılabiliyor. Ayrıca USB-C şarj koruması sunan JBL Flip 6, su ve tuz gibi dış etken algıladığında fişin çekilmesi için bir hatırlatma sesi ile kullanıcılarını uyarıyor. Teknolojisinin yanında ambalajıyla da fark yaratan hoparlör, yüzde 90’ın üzerinde geri dönüştürülebilir kağıt bazlı ve soya mürekkebinin kullanıldığı çevre dostu kutusunda satışa sunuluyor.

Üstün Ses Performansa Sahip JBL Ürünleri Dikkat Çekiyor

Charge 5 Powerbank Özellikli Hoparlör Su ve Toz Geçirmiyor

JBL Charge 5 bluetooth hoparlör, IP67 yalıtım standardındaki su ve toz geçirmeyen özelliğiyle kullanıcısına her ortamda kesintisiz müzik deneyimi sunarken, powerbank özelliği ile elektronik cihazlarınızı şarj ederek uzun süreli müzik erişimini vaat ediyor. Bluetooth 5.1 standardına sahip olan hoparlör, müzikseverlere daha kolay ve kesintisiz bağlantı sunuyor. 20W RMS ses gücü ile fark yaratan hoparlör her yerde güçlü ve net ses performansı sunuyor. Birden fazla hoparlörün birbirine bağlanmasını sağlayan çok kullanıcılı PartyBoost özelliği JBL Charge 5’te geliştirilmiş yeni versiyonuyla kullanıcılara eğlenceli bir ses atmosferi yaşatıyor.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Uğur Aydemir

TeknoDiot'un Genel Yayın Yönetmeni, bilgisayar ve yazılım dillerine düşkün, grafik tasarımla uğraşan, aynı zamanda tam zamanlı olarak çalışan biri.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu