Tiktok Takipçi Satın Al

Uncharted: Legacy of Thieves Collection Çıkış Tarihi Belli Oldu

Uncharted: Legacy of Thieves Collection PS5 çıkış tarihi ve kalite modları

Bu yılın başlarında Sony, hem PC hem de PS5 için Uncharted: Legacy of Thieves Collection’ı duyurdu. Yeni oyun, Uncharted’ın son ana oyunu Uncharted 4 ve bağımsız yan ürün Uncharted: The Lost Legacy’yi içeriyor. Bugün Sony, Legacy of Thieves Collection’ın PS5’e ne zaman geleceğini duyurdu, ancak PC oyuncuları platformları için bir tarih bekler gibi görünüyor.

Uncharted: Legacy of Thieves Collection PS5 çıkış tarihi

Bugün PlayStation Blog’da Sony, Uncharted: Legacy of Thieves Collection’ın 28 Ocak 2022’de PlayStation 5’e çıkacağını açıkladı. PS5 sürümü üç farklı grafik moduyla gelecek. İlki, saniyede 30 karede doğal 4K çözünürlüğe izin verecek Sadakat Modu. Tahmin edebileceğiniz gibi, ikincisi, çözünürlüğü saniyede 60 kare hedefleyecek şekilde azaltan Performans Modu.


Son olarak, Performance+ Modunda çözünürlüğü 1080p’ye düşüren ancak kare hızını etkileyici 120fps’ye çıkaran ilginç bir üçüncü grafik ön ayarımız var. Bu, uyumlu bir ekrana sahip olduğunuzu varsayarsak (saniyede 120 kareye ulaşmak için en az 120Hz yenileme hızına ihtiyacınız olacak), birçok oyuncu için ideal mod olabilir, çünkü kare hızını olabildiğince yüksek pompalamak asla kötü bir şey değil.

Grafik ön ayarlarının yanı sıra Uncharted: Legacy of Thieves Collection, Spatial 3D Audio desteği ve konsolun DualSense denetleyicisi de dahil olmak üzere platformdaki çoğu oyundan beklediğimiz PS5 özellikleriyle birlikte geliyor. Elbette Sony, PS5’in SSD’si sayesinde hızlı yükleme süreleri de vaat ediyor ancak bunun gibi şeyler zaten bu noktada kaçınılmaz bir sonuç.

Uncharted: Legacy of Thieves Collection Çıkış Tarihi Belli Oldu

Derlemenin kendisi burada ABD’de 49,99 $’a mal olacak olsa da, halihazırda Uncharted 4: A Thief’s End, Uncharted: The Lost Legacy veya PS4’teki her iki oyunu da içeren dijital pakete sahip olanlar Uncharted: Legacy of için 10$ ödeyebilirler. PS5’te Hırsızlar Koleksiyonu . Ancak burada da bazı uyarıların dikkate alınması gerekir.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu