TeknoDiot.com
   
   

Ücretsiz Steam Random Key #2

Ücretsiz Steam Random Key #2 Oyun Haberleri Steam Haberleri Teknoloji Haberleri Ücretsiz Steam Oyunları

Steam oyunları her zaman popülerliğini korumakta. Oyuncuların vazgeçemediği platformlardan biri haline geldi. Steam cüzdan kodlarının yanı sıra şu sıralar Steam random key rastgele bir oyun vermekte.

Bir çok Steam cüzdan kodu veya belli başlı oyunları ücretsiz bir şekilde veren bazı siteler mevcut. Bunlardan bir tanesi de marvelousga.com adındaki bir web sitesi. Burada size Steam oyunu veriyor. Nasıl mı? Hemen anlatalım. İlk ücretsiz key haberimizde genellikle DLC paketleri çıkmış ancak bu site biraz daha farklı Steam oyun çıkıyor.

Ücretsiz Steam Random Key #1

Ücretsiz Steam Random Key #2 Oyun Haberleri Steam Haberleri Teknoloji Haberleri Ücretsiz Steam Oyunları

İlk önce siteye Steam hesabınız ile giriş yapın. Daha sonra ise sadece bir kerelik sizden kendi uzantısını indirmenizi isteyecektir. Uzantı tamamen güvenlidir. Uzantıyı indirdikten sonra , sayfayı yenileyin. Farenizi oyunun resmine götürün. Orada oyunun üstünde çıkan “Grab key” adlı mavi butona tıklayın. Aşşağıdaki görevleri yaptıktan sonra , listenin en altındaki “Grab key” butonuna basın. Karşınıza bir robot olmadığınza dair bir güvenlik penceresi açılacak. Üstteki harfleri kutuya yazdıktan sonra oyununuzu alabilirsiniz. Steam key’i aldıktan sonra Steam’den oyunu etkinleştirebilirsiniz. Hangi oyun çıkacak bakalım size çıkan oyunu yorum atmayı unutmayın sakın. Ancak hediye koda sahip olmanız için Steam profilinizin 5. seviye ve üstü olduğu zaman random oyun kazanabiliyorsunuz. Oyunu alacağınız site: Giveaway.su 


1 yorum

Avatar
Muhammed Ali Sevinik 5 Şubat 2018 at 12:27

Kardeşim bir gruptaki “Takip et” basıyorum hata meydana geldi diyor.

Cevap

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.