ArtıDokuz.com Metin2 Oyuncularını Bekliyor!

2004 yılında ilk defa oyuncular Metin2 oyunu ile tanıştı. O yıldan bu zamana ciddi anlamda popülerliğini koruyan Metin2 oyunu için ArtıDokuz.com isimli web sitesinde birçok işlemi gerçekleştirebiliyorsunuz.

Metin2, çok oyunculu online istemci MMORPG rol yapma oyunudur. 2005 yılının Mart ayında Ymir Entertainment şirketi tarafından Kore’de yayına başladı. 2006 yılında Gameforge 4D GmbH tarafından satın alındı ve 17 dilde hizmet vermeye başladı.

Metin2 itemlerinizi satmak veya item almak gibi temel işlemleri artidokuz.com güvencesi ile yapabiliyorsunuz.

Ek olarak Metin2 karakter işlemlerini de gerçekleştirmek mümkün. Metin2 oyuncularının en çok kullandığı ise elbette Metin2 yang işlemleri, bu işlemleri de güvenli şekilde artidokuz.com üzerinden gerçekleştirmek mümkün.

Metin2 Yang işlemleri

Metin2 oyununda yer alan kendi para birimine “yang” olarak isimlendirilmektedir Yang olarak bilinen para birimi diğer adıyla WON olarak da bilinmektedir. Metin2 oyuncularıyla oyunda rahatlıkla ticaret yapabilmenizi sağlamaktadır. ArtıDokuz.com üzerinde de uygun fiyatlar ile güvenli bir şekilde Yang alabiliyorsunuz. Size belirtilen yerde bekleyip Metin2 Yang alarak daha güçlü bir karakter sahibi olabilirsiniz..

Yang işlemlerini artidokuz.com üzerinde gerçekleştirirken hemen alt kısımda yer alan belli kriterleri unutmadan siparişinizi verirseniz sorunsuz ve hızlı şekilde işleminiz gerçekleşmiş olacaktır.

Metin2 Yang siparişi verdikten sonra canlı desteğe teslim alacak karakter adını yazınız.

  • Teslimat Noktası: Mavi Bayrak 1.Köy CH3 GARDİYAN
  • Teslimat noktasında bulunmadan sipariş geçmeyiniz!
  • Ortalama teslimat süresi 10 dakikadır.
  • Ticaretten won olarak verilecektir.
  •  Rubinum için M olarak pazar kurabilirsiniz.

ArtıDokuz.com Metin2 Oyuncularını Bekliyor!

Abone Ol 

Rıfkı Erduran

Uzun zaman takipçisi olduğum teknodiot.com'da şimdi ise admin olarak görev yapmaktayım. Ayrıca oyun oynar, kripto paralara ilgi duyar ve araştırırım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Oyuncu Ekipman Çekilişi
10 KİŞİYE OYUNCU EKİPMANI HEDİYE EDİYORUZ!
10 KİŞİYE OYUNCU EKİPMANI HEDİYE!
ÇEKİLİŞE KATIL!