Ücretsiz PUBG Mobile UC Kazanmak İster misiniz?

Lipton PUBG Mobile ücretsiz UC almak. kullanabileceğiniz UC’ları ücretsiz kazanmak ister misiniz? O zaman hemen ziyaret edin!

Dünyanın en büyük yiyecek ve içecek şirketlerinden PepsiCo’nun içecek grubu markalarından Lipton Ice Tea’nin Miramar’ın çöl sıcaklarına ve kum fırtınalı havasına iyi gelecek bir haberi var.

Lipton Ice Tea & PUBG Mobile kampanyası kapsamında @kazandirio’yu indirenler Lipton Ice Tea açma halkalarındaki kodu girerek kazanacağı UC kodunu MidasBuy sitesinde aktive edip UC toplamaya başlayabilir!

Loot bölgen belirlendi ise atlamaya ve kodları toplamaya hazırsın demektir! Şimdi Lipton Ice Tea şifrelerinle Kazandirio uygulamasına gir ve kodunu aktif et!

Ücretsiz PUBG Mobile UC Kazanmak İster misiniz?

Kampanya Katılım Koşulları

  • Kampanya 30 Eylül 2020 tarihine kadar 200 ml, 330 ml ve 500 ml kutu Lipton Ice Tea ürünlerinde geçerlidir. Üst kısmında boşluk olmayan kutu açma halkalarının altında 10 haneli Lipton şifresi yer almaktadır, bu şifreleri KazandıRio mobil uygulamasına giren herkes PUBG Mobile oyununda geçerli 10 UC değerinde PUBG Mobile hediye kodu kazanır.
  • Bu kodu www.midasbuy.com/tr/redeem/pubgm adresinde ilgili alana PUBG Mobile profil numaralarıyla birlikte giren herkes kod başına oyun içinde geçerli 10 UC kazanacaktır.
  • PUBG Mobile profil numaranız oyun içi menüsünde sağ üstteki profil sekmesindeki 10 haneli numaradır.
  • Şifreler yalnızca bir kere kullanılabilir.
  • Promosyona katılım için KazandıRio uygulaması üzerinden yapılan işlemler ücretsizdir. PEPSİ-COLA SERVİS VE DAĞITIM LTD. ŞTİ. veya FRUKO MEŞRUBAT SANAYİ LTD. ŞTİ. promosyon süresince promosyon koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar.
  • Ayrıca promosyon gerekli görülmesi durumunda herhangi bir neden gösterilmeksizin durdurulabilir veya sona erdirilebilir.
  • Promosyona ilişkin değişiklikler www.lipton.com.tr web sayfası veya KazandıRio uygulaması üzerinden duyurulacak olup her bir değişiklik kişiler bakımından hüküm ifade edecektir. Kampanyaya 18 yaşından küçükler katılamaz.
  • Promosyon kapsamındaki www.lipton.com.tr internet sitesi ve KazandıRio uygulamasının kullanımı ile ilgili olan tüm riskler kullanıcının sorumluluğundadır.
  • Bu kapsamda meydana gelecek hiçbir neden ile PEPSİ-COLA SERVİS VE DAĞITIM LTD. ŞTİ. veya FRUKO MEŞRUBAT SANAYİ LTD. ŞTİ. sorumlu değildir ve kullanıcılara hiçbir şekilde tazminat ödemeyecektir. PUBG Mobile ücretsiz UC kazanabilirsiniz.

Ücretsiz PUBG Mobile UC Kazanmak İster misiniz?

Abone Ol 

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

2 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu