Tiktok Takipçi Satın Al

Ücretsiz Firma Rehber Siteleri 2023

Talep ettiğiniz mal veya hizmetleri en iyi yerden, en uygun fiyata almak istiyorsunuz. Ancak bu doğrultuda bir firmayı arayarak bulmak kolay değil. Bunun için de firma rehber siteleri son dönemde oldukça popüler. Çünkü bu şekilde pek çok farklı hizmeti sunan binlerce firmaya ve firmaya ait olan bilgilere tek tıkla ulaşabiliyorsunuz. Kategorileştirme sistemi sayesinde kendi konumunuzda, talep ettiğiniz mal ya da hizmeti sunan firmaya ulaşarak, hizmet alma talebinizi kolayca belirtebiliyorsunuz. Ayrıca işletmeler de bu sitelere dahil olarak hedef kitlesine ulaşabiliyor, potansiyel müşteri ağını geliştirebiliyor. Hepfirma.com da tam bu noktada ön planda. Ücretsiz firma rehber siteleri arasında yer alan hepfirma.com’a kolayca üye olabiliyor, mal veya hizmetinizi hedef kitlenize daha rahat ulaştırabiliyorsunuz.

Firma Rehberine Firma Eklemenin Avantajları


Günümüzde pek çok firma rehberi sitelerini görebiliyoruz. Kimisi Türkiye geneli kimisi yerel olarak faaliyet gösteriyor. Her birisinin temel avantajı da firmaların online ortamda listelenmesi ve misafir ya da müşterilerin firmalara kolayca ulaşabilmesidir. Peki, online firma rehberi sitelerinin genel avantajları nelerdir?

 • Aynı işi yapan, aynı sektörde bulunan ya da aynı konumda faaliyet gösteren firmaların listelenmesi,
 • Konum araması yapılarak, ilgili konumdaki firmalara kolayca ulaşılabilmesi,
 • Talep edilen mal ya da hizmet ile ilgili firmaların, platform üzerinden seçilebilmesi,
 • Firmalar ile ilgili iletişim ve diğer bilgilere ulaşılabilmesi,
 • Firma ile ilgili değerlendirmelere ulaşılabilmesi,
 • Ücretsiz firma ekle seçeneği ile kolayca firma eklenebilmesi ve
 • Her sektörden, her iş kolundan ve her konumdan firma eklenebilmesi, firma rehber siteleri için öne çıkan özellikler arasındadır.

Ücretsiz firma rehberi siteleri aracılığı ile tüm firmaların işletme bilgilerini eklemeleri, bu şekilde mal ve hizmetlerini satın alacak müşterilere ulaşmaları sağlanacaktır. Tamamen ücretsiz bir üyelik olduğundan, firmaların tanıtımı yapılabilmektedir.

Ücretsiz Firma Rehberi ile Yükselişe Geçme Fırsatı!

Her geçen gün yeni firmalar açılmasına karşın, son derece kaliteli hizmetler sunan firmalara ulaşmak kolay değildir. Çünkü artık sokak aralarında gördüğümüz firmalardan alışveriş yapmıyoruz. Tanıtımın en büyüğü dijital dünyada gerçekleşiyor. İşte bunun için siz de en kaliteli hizmetleri sunan ve en uygun fiyatlar veren firmaları bulmak için, firma rehberi sitelerini ziyaret etmelisiniz. Bu sitelerde yer alan “Firma Ekle” alanlarına firmanızı ekleyebilir, sunduğunuz mal ve hizmetleri potansiyel müşteri ya da misafirlerinize ulaştırabilirsiniz.

Türkiye firma rehberi kapsamında her sektörden, binlerce firmaya kolayca ulaşabilmeniz sağlanacaktır. Tanıtım ve reklam sayısında yaşanan artışlara ayak uyduramazsanız, tercih edilme oranlarınız düşecektir. İşte bunun için siz de ücretsiz firma ekle seçeneğinden yararlanarak, firmanızı firma rehberi sitelerine ekleyebilirsiniz. Aksi durumda rakiplerinizle yarışamaz, onların yükseldiği dönemlerde siz ya yerinizde sayar ya da gerilersiniz. Artık pazarda en büyük payı alan firmalar, dijital dünyada reklamını iyi yapan firmalardır.

Firma Rehberi Sitelerine Nasıl Üye Olunur?

Pek çok farklı firma rehber sitesi olmakla beraber, her birine üye olmanın benzer yanları bulunmaktadır. Bunun için öncelikle yapmanız gereken sizin için faydalı bir rehber sitesi bulmak olacaktır. Uygun firma rehber sitelerini bulduktan sonra “Ücretsiz Firma Ekle” alanından firmanızı kolayca ekleyebilirsiniz. Firma ekleme sürecinde;

 • Firmanıza ait güncel fotoğraflar,
 • Mal ya da hizmetinizi tanıtacak güncel fotoğraflar,
 • Firmanıza her an ulaşılabilmesi için birden fazla iletişim bilgisi,
 • Sosyal medya hesaplarının bağlantıları,
 • Mal ya da hizmetlerin detaylı açıklamaları,
 • Firmanın adresi,
 • Neden firmanın tercih edilmesi gerektiği gibi bilgilere en detaylı şekilde yer vermelisiniz.

En güncel firma rehberi siteleri ile firmanızı tanıtmak, müşteri sayınızı artırmak ve potansiyel müşterilerinizin daima önünde olmak mümkün olacaktır. İşte bunun için 2023 ücretsiz firma rehber siteleri arasından seçiminizi yapıp, kaydınızı oluşturmanız gerekir. Peki, bunlar hangileridir?

2023 En Güncel Ücretsiz Firma Rehber Siteleri

Geleneksel müşteri bulma stratejilerinin artık günümüzde işe yaramaması ve online ortamlarda firmaların buluşması, firma rehberlerine kayıt yapmayı gerektiriyor. Bu nedenle firma rehberi ücretsiz kayıt avantajından yararlanarak, siz de firmanızı daha fazla kişiye duyurabilirsiniz. Peki, 2023 güncel ücretsiz firma rehber siteleri hangileridir?

Hepfirma.com

2019’da yayın hayatına başlayan, yüzlerce farklı kategoride binlerce firmaya yer veren hepfirma.com, son dönemin en popüler firma rehberi sitelerinin başında gelmektedir. Bulmanın En Kolay Yolu sloganı ile hareket eden marka; ürün, hizmet ve firma aramanıza imkan sağlıyor. Böylece yalnızca firma değil, dilediğiniz ürün ya da hizmet ile ilgili arama yaparak, en uygun firmaların listelenmesini sağlayabiliyorsunuz. Ücretsiz firma ekleme imkanı sunmasının yanında kolay ve şık bir tasarıma sahip olan Hep Firma, firmalar için kolay şekilde üyelik yönetme paneli sunuyor. Hepfirma.com’a firma eklerken;

 • Firmanın açık adresi,
 • Telefon numaraları,
 • E-posta adresi,
 • Web sitesi adresi,
 • Konum bilgisi ve
 • Firmayı açıklayan ve neden tercih edilmesi gerektiği vurgulayan metin bilgilerini ekleyebiliyorsunuz.

Firmalar hakkında yapılan değerlendirmelere, firma sayfasının altından ulaşabiliyor ve yeni yorum ekleyebiliyorsunuz. Ayrıca sayfada Benzer Firmalar alanından ilgili firmalara ulaşabiliyor, yol tarifi alarak, işletmeye kolayca ulaşabiliyorsunuz. Siz de ücretsiz firma ekle avantajından yararlanmak, yeni nesil firma rehberinde yer almak isterseniz, hepfirma.com firma rehberine kaydolabilir, potansiyel müşterilerinize en hızlı şekilde ulaşabilirsiniz. Çünkü böylece ücretsiz firma rehber siteleri sayesinde daha fazla satış yapabilecek, tanıtımınızın etkinlik seviyesini artırabileceksiniz.

Firmasec

Pek çok sektörden firmayı bünyesinde barındıran firmasec.com, size firmanızı ücretsiz şekilde ekleme avantajı sunuyor. Aynı zamanda sektör çeşitliliği çok fazla olduğundan, Firma Seç bünyesine dahil olmak kolaylaşıyor.

Firmarehberi

Popüler firma rehber sitelerinden bir tanesi olan firmarehberi.com, firmanızı ücretsiz olarak eklemenizi sağlıyor. Bunun yanında yalnızca Türkiye’den değil, dünyanın her yerinden firma kaydetme imkânınız bulunmaktadır.

Bulurum

Türkiye’nin popüler yerel arama ve firma rehber sitelerinden olan bulurum.com, her firmayı eklemenize imkân veriyor. Ayrıca firma ağı çok geniş olduğundan, hedef kitlenizde yer alan müşterilerinize ulaşma imkânınız da artıyor.

Yellowpages

Türkiye’nin firma rehberi sloganı ile hareket eden yellowpages.com.tr, yalnızca Türkiye değil dünyadan yüz binlerce firmanın kaydedilmesine olanak veriyor. 630’dan fazla kategoride firmanın yer aldığı Yellow Pages, firma rehberi alanının en önemli platformlarından.

Nerede360

Yeni nesil firma rehberi olarak bilinen nerede360.com, yüzlerce farklı sektörden binlerce farklı firmayı bünyesinde barındırıyor. Kolay ve şık arayüzü sayesinde hem firma eklemek kolay hem de avantajlı bir hal alıyor.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Tuğrul Gökçe Kızıl

Uluslararası ilişkiler bölümü öğrencisi. Teknoloji ve oyun tutkunu! Ayrıca LEGO yapar ve bozar...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu