TeknoDiot.com
 
 
Anasayfa » Kripto Para Haberleri » Ücretsiz Coin Veren Vitrocoin

Ücretsiz Coin Veren Vitrocoin

Ücretsiz Coin Veren Vitrocoin

Blockchain (Blok zincir) teknolojisinin yaygınlaşmasıyla yeni elektronik paralar çıkmaya başladı. Bir kısmı kendini borsada görse de bazı coinler hiç borsaya giremeden yok olup gidiyorlar.

Yeni çıkan ve hızlı bir yükselişe geçen Virocoin, kripto para borsasında kendine yer edinmek için çalışmalarını hızlı bir şekilde sürdürüyor. Vitrocoin borsa analizleri tarafından dikkate alınması gereken bir kripto para birimi olarak değerlendiriliyor.

Henüz initial coin offering (ico) döneminde olan para birimi Şubat ayı sonuna doğru borsada işlem yapmaya başlayacak. Vitrocoin sistem olarak Bitcoin ile çok yakın. Onu diğer alt coinlerden ayıran en büyük özellik tıpkı Bitcoin gibi sınırlı sayıda üretilmiş olması. Toplam üretilen VIC (Vittacoin) miktarı 27 milyon adet.

Final Fantasy 15 Mobil Platforma Mı Geliyor?

Belli bir sayıda çıkması değerinin yukarıda tutulmaya çalışılmasından dolayı. Ayrıca borsaya açılması durumunda yapılacak olan işlemlerde komisyon ve işlem ücreti almayacağını da duyurdu. Para değeri bakımından bakıldığı zaman Aralık ayında 1 VIC= $0.32 iken şuan da 22$ seviyelerini görüm bulunmakta.

Ücretsiz Coin Veren Vitrocoin

İlk Gelenlere Hediye Vitrocoin

Borsada işlem görmesine az süre kala Vitrocoin yeni katılan sınırlı sayıda üyelere hiç bir ücret almadan veya herhangi bir işlem yapmadan direk olarak 1VIC (şu anki değeriyle 22$) hediye ediyor. Hediye VIC alabilmeniz için gereken şart referans. Dileyen okuyucularımız için aşağıda herhangi bir ücret ödemeden 22$ değerinde sahip olacakları VIC alabileceği adrese tıklayabilirler. Referans mail hesabı hazır doldurulmuştur. Sadece kullanıcı adı ve şifre kısmını doldurmanız durumunda hesabınıza 1 VIC =22$ (bugünün kuru ile) tanımlanacaktır.

Vitrocoin Kayıt Linki.

 

Teknoloji, oyun, donanım, yapay zeka, bilim, otomobil ve yazılım sektörleriyle ilgili güncel tüm içeriklere teknoloji haberleri ve oyun haberleri kategorileri üzerinden yakından takip edebilmeniz mümkündür.


Google Pixel 4a Çalışır Halde Görüntülendi!

Buğra Noyan

HTC Desire 20 Pro’nun En Net Görselleri Ortaya Çıktı

Buğra Noyan

Motorola Razr Çıkış Tarihi Belli Oldu

Buğra Noyan

2 yorumlar

Avatar
Muhammed Ali Sevinik 1 Şubat 2018 at 10:11

Müthişmiş

Cevap
Avatar
Ziya 1 Şubat 2018 at 23:38

Ben daha bitcoini anlamadım neler çıkıyor

Cevap

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.