Tiktok Takipçi Satın Al

Ücretsiz Android – iOS Arasında Dosya Transferi Yapın! (Windows ve Mac Dahil)

Send Anywhere ile dosyaları güvenli bir şekilde paylaşın!

Web sitesi, Windows ve Mac uygulaması, Chrome uzantısı, iOS ve Android uygulaması olarak sunulan Send Anywhere, web sunucularında cihazlarınız arasında veya arkadaşlarınız arasında güvenle dosya aktarmanıza olanak tanır.

Send Anywhere, dosya aktarım sürecinde Apple’ın AirDrop sistem mantığı ile çalıştığını söyleyebiliriz. Dosyaları iOS ve Android cihazlar ile PC’ler ve Mac’ler arasında güvenli bir şekilde paylaşmak için Send Anywhere’i kullanabilirsiniz.


Aşağıda yer alan videomuzda Send Anywhere uygulamasına yakından baktık ve dosya transferleri gerçekleştirerek test ettik. Üye olmadan da rahatça kullanabilirsiniz. Ancak üye olursanız birçok farklı cihazlarınız arasında dosya transferleri normale göre daha hızlı olacağını unutmamak lazım. Kayıtlı cihazlarınız arasından istediğiniz cihazınıza transfer yapabilirsiniz. Tabii üye olmadan da E-posta veya Facebook kimlik bilgilerinizi vermenize gerek kalmadan hizmeti kullanmaya başlayabilirsiniz.

Ücretsiz Android – iOS Dosya Transferi Yapın

Windows ve Mac İndirme Linki

Bir dosya aktarımı başlatmak için bir dosya seçin ve Gönder düğmesine basın. Ardından, alıcınıza göndermeniz için size altı haneli bir kod ve QR kodu verilecektir. Paylaşılacak kodları ilk aldığınızda, geri sayım yapan 10 dakikalık bir zamanlayıcı göreceksiniz; 10 dakikanın sonunda kodların süresi dolar. Alıcı tarafta, geçici altı haneli kodu girmek veya QR kodunu iOS veya Android cihazlarda ya da bir PC veya Mac’te Web uygulaması veya Chrome uygulamasını taramak için Send Anywhere mobil uygulamasına ihtiyacınız olacak.

iOS uygulamasında, varsayılan olarak etkin olan, Otomatik olarak cihaz ekle adlı bir ayar vardır. Bu, MacBook’u ve iPhone’u yakındaki bir cihaz olarak görmesini sağlıyor, böylece kodları doğrudan ona gönderebiliyorum. Diğer “Al” ayarı da varsayılan olarak etkindir; aldığınız fotoğrafları ve videoları otomatik olarak film rulonuza kaydeder. Her iki ayar da kendi cihazlarınız arasında dosya paylaşımını kolaylaştırır.

Ayrıca iPhone’um Wi-Fi’ye bağlı değilken Herhangi Bir Yere Gönder’i test ettim ve MacBook’umdan bir dosyayı yalnızca MacBook’umdan “” olarak seçmek yerine altı basamaklı kod veya QR kodu aracılığıyla hızlı bir şekilde MacBook’umdan iPhone’uma gönderebildim. yakındaki cihaz.” Aktarım görünüşte hala eşler arası aracılığıyla yapıldı, ancak Send Anywhere bazı durumlarda cihazların uzak konumlarda veya farklı ağlarda olduğu durumlarda, “iki cihaz arasında geçiş yapmak için en etkili düğüm sunucusunu kullanacağını söylüyor. sadece sunucuda saklanmadan geçirilir.”

Alternatif olarak, Dropbox veya Google Drive gibi bir bulut hizmeti gibi Her Yere Gönder’i kullanır ve sunucuya dosya yükler ve ardından alıcılarınıza bir bağlantı gönderirsiniz. Send Anywhere’in Web uygulaması bu özelliği desteklemiyor gibi görünüyor, ancak iOS uygulamasının bir yükleme seçeneği var. Dropbox veya Google Drive’dan farklı olarak Send Anywhere, yüklenen dosyaları yalnızca geçici olarak tutar. Bir dosya yükledim ve 24 saat içinde süresi dolacak.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Rıfkı Erduran

Uzun zaman takipçisi olduğum teknodiot.com'da şimdi ise admin olarak görev yapmaktayım. Ayrıca oyun oynar, kripto paralara ilgi duyar ve araştırırım.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu