«
Üç Xiaomi Telefonu Android 9 Pie Güncellemesini Almaya Hazırlanıyor Akıllı Telefon Haberleri Android Haberleri Xiaomi Haberleri

Üç Xiaomi telefonu Android 9 Pie güncellemesini almaya hazırlanıyor.

Xiaomi’de çalışan birçok mühendisden biri olan Zhang Guoquan, Weibo’da şirketin bazı cihazlarının sahip olduğu işletim sistemini güncellemeye hazırlandıklarını duyurdu. Zhang, Xiaomi Mi 6, Mi MIX 2 ve Mi Note 3’ün, Android 9 Pie güncellemesini almaya hazır olduğunu söyledi. Buna ek olarak, 2017 yılında piyasaya sürülen ve hala şirketin en pahalı cihazlarından biri olmaya devam eden Xiaomi Mi 6, temelde oyunların çalışmasını sağlayan bir GPU denetleyicisi olan bir “ Oyun Turbo ” güncellemesi de alacak.

Zhang, bu yeni güncellemenin ne zaman yayınlanacağını ya da üç cihazında güncellemenin eş zamanlı olarak gelip gelmeyeceğini açıklamadı, ancak kesin olan şey, Android Pie güncellemesinin bu yeni sürümünün bu üç akıllı telefona geleceğidir.

  • Üç Xiaomi Telefonu Android 9 Pie Güncellemesini Almaya Hazırlanıyor Akıllı Telefon Haberleri Android Haberleri Xiaomi Haberleri

    Xiaomi Mi 9 Orjinal Duvar Kağıtları (HD)

Xiaomi, Android Pie güncelleme konusunda sağlam adımlar atıyor

Üç Xiaomi Telefonu Android 9 Pie Güncellemesini Almaya Hazırlanıyor Akıllı Telefon Haberleri Android Haberleri Xiaomi Haberleri

Aslında bu güncellemelerle, Xiaomi bu büyük ve sıkı sektörde rekabet eden büyük akıllı telefon üreticileri ile aralarındaki boşluğu doldurmaya çalışıyor. Sadece dört gün önce, Xiaomi en son amiral gemisi olan akıllı telefonu olan Xiaomi Mi 9’u yalnızca 2999 yuan (veya yaklaşık 446 dolar) fiyatla piyasaya sürdü. Xiaomi Mi 9, Snapdragon 712 ile birlikte gelen ilk akıllı telefon olan Xiaomi Mi 9 SE’nin daha ucuz bir versiyonunu sunmuştu.

Düşük fiyatlı akıllı telefonların piyasaya sürülmesi ve cihazlarına yönelik düzenli yazılım güncellemeleri nedeniyle, bu Xiaomi’nin yavaş yavaş hem dünyadaki hem de kullanıcıların hem de pazarların kalbini kazandığı kesin. Kısacası, Xiaomi Hindistan’da 1 numaralı akıllı telefon markası olarak yerini almayı başardı ve kısa süre önce Doğu Avrupa pazarında Ukrayna ve dünyanın diğer yerlerinde diğer küçük pazarlarda birinci sıraya yerleşerek iyi bir pay aldı.


Bir Cevap Yaz

Buğra Noyan Hakkında

Buğra Noyan

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu olan, akıllı telefonlara düşkün, Android gurusu ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta. mobil fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir Cevap Yaz

E-Posta adresiniz paylaşılmayacaktır. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlenmiştir *