Ubisoft’un Ücretsiz Oyunlar ve Deneme Sürümleri Kampanyası

Ubisoft Nisan ayının ücretsiz oyunları ve oyun denemeleri; Assasin’s Creed, Rayman ve daha fazlası…

Ubisoft, COVID-19 salgını sırasında evde kalan insanları desteklemek için bir ay boyunca ücretsiz oyun denemelerini, indirimlerini ve diğer tekliflerini sunacağını duyurdu.

Ubisoft Promosyonu Rayman Legends oyunu ile başladı. Şu andan itibaren 3 Nisan’a kadar Rayman Legends, UPLAY üzerinden bilgisayarınıza ücretsiz olarak indirebilir ve kayıt edilebilir.

Assasin’s Creed, Just Dance gibi diğer popüler oyunlar için de indirimlerin ve ücretsiz oyun deneme sürelerinin yayınlanacağını bu ücretsiz oyunların ve indirimlerin Ubisoftun web sitesinden takip edilebileceğini bildirdi. İlgili sayfaya ise hemen buradan erişebilirsiniz.

Ubisoft'un Ücretsiz Oyunlar ve Deneme Sürümleri Kampanyası

Oyuncuları sevindirecek haber

Şuan Rayman Legends, Might Magic Chess Royale ve Rabbids Codding ücretsiz indirebiliyor iken, Tom Clancy’s GhostRecon Break Point , The Crew 2, Trial Rising Demo versiyonu ve The Division oyunlarını bilgisayar üzerinden ücretsiz deneyebilirsiniz.

Ubisoft yaptığı açıklamada Covid-19 için yapılan çalışmalara 150.000 dolar katkıda bulunduklarını ve katkıda bulunan tüm rakip firmalarını da desteklediğini belirtti ve herkesin rolünü evden birlikte oynamaya teşvik etti.

İLGİLİ İÇERİK:  RAGE 2 Sistem Gereksinimleri Belli Oldu
Abone Ol 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu