Tiktok Takipçi Satın Al

Twitch’te Kripto Para ile Bağış Dönemi

Twitch izleyicisinden MenaPay kripto parasıyla ile yayıncılara bağış. Yeni nesil ödeme sistemi MenaPay, Twitch entegrasyonunu güçlendirdi.

Twitch izleyicilerinden gelen talep üzerine MenaPay mobil uygulama şimdi yeni versiyonu ile yayıncıların yanı sıra izleyicilere de hızlı bağış yapma imkânı sunuyor. MenaPay uygulamasını Twitch hesabına bağlayan izleyiciler ve yayıncılar, yayını izlemeye devam ederken kesintisiz bir şekilde ve saniyeler içerisinde bağış yapabiliyor.


Oyunların gerçek zamanlı olarak izlenebilmesi için kullanılan bir platform olan Twitch’te yayıncılar, yeni nesil mobil ödeme sistemi MenaPay’in sabit kripto parası MenaCash ile bağış toplamaya başladı.

Dijital oyun kategorisinin büyük ilgi görerek büyümesiyle birlikte dünya genelinde sayıları 2 milyar 500 bine ulaşan online oyuncular için yeni fırsatlar ortaya çıktı. MenaPay artık 3 milyon 700 bin yayıncının bulunduğu Twitch platformunda mobil telefonda QR kod okutarak saniyeler içerisinde bağış yapılmasını sağlıyor.

Twitch izleyicisinden MenaPay kripto parasıyla ile yayıncılara bağış dönemi

Geçtiğimiz haftalarda yayıncıların mobil MenaPay uygulamasını entegre ederek bağışlarını MenaPay ile toplamaya başlamalarının ardından, Twitch kullanıcılarından gelen yoğun talebe istinaden yeni bir geliştirme yapıldı. Artık izleyiciler de hesaplarını MenaPay uygulamasından Twitch’e bağlayabiliyor ve yayını izlemeye devam ederken saniyeler içerisinde bağışlarını cep telefonlarından kolayca yapabiliyor.

Twitch'te Kripto Para ile Bağış Dönemi

Oyun sektöründeki en popüler ‘streaming’ platformu olan Twitch izleyicilerden aldığı bağış kültürüyle ön plana çıkıyor. Kısa sürede dünyanın en çok ziyaret edilen internet sitelerinden biri haline gelen Twitch’te oyuncular oyun oynarken yayın yapıp büyük kitlelere hitap eden yayıncılar ve izleyicileri blokzinciri altyapısını kullanmaya başladı.

MenaPay CEO’su Çağla Gül Şenkardeş dijital dönüşümün çok hızlı gerçekleştiği oyun sektöründe önemli bir rolü olan Twitch’in, içerik üreticilerin emeklerinin karşılığını bağışlarla aldığı değer önerisi ile sosyal medya tüketimine farklı bir yaklaşım getirdiğine dikkat çekti.

Şenkardeş şöyle devam etti: ”MenaPay’in JoyGame, Netmarble, Zula, Razer gibi iş birlikleri ile oyun sektöründe hızla büyümesi ve kullanıcıları tarafından ilgi görmesi üzerine Twitch’te bağış toplanmasını kolaylaştıracak uygulamamızı yakın zamanda hayata geçirdik. Fakat Twitch kullanıcılarından aldığımız yoğun istekler karşısında uygulamamızda bir geliştirme daha yaptık. Artık izleyiciler de MenaPay uygulamalarını Twitch ile entegre edebiliyor ve bağışlarını cep telefonlarından hızlıca yapabiliyor. Hem de yayını izlemeye devam ederken bağış işlemlerini kolaylıkla tamamlayabiliyor. Yenilikçi hizmetler sunma vizyonumuz paralelinde özellikle bu alanda bizim için de çok keyifli ve heyecanlı bir örnek uygulama oldu bu yenilik.’’ Son olarak oyun haberleri gibi içeriklere oyun haberleri kategorisinden ulaşabilirsiniz.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu